35 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Çok Fonksiyonlu Trafo Test Cihazı TTR

Çok Fonksiyonlu Trafo Test Cihazı TTR, özellikle Z-sarımlı transformatörler, doğrultucu transformatörler ve demiryolu sistemlerinde kullanılan transformatörler için uygundur. Geniş ekran LCD gösterge, kullanıcı dostu arayüzü, kullanımı kolay olan bu test cihazı, güç sistemi, trafo üreticileri ve demiryolu elektrik sistemlerinde trafo oranı, polarite ve açı testleri için ideal bir araçtır.

CT ve PT Analizörü

CT ve PT analizörü, EN 61869 standardına göre akım ve gerilim trafolarının dönüştürme oranı hatası ve faz kayması hata değerlerini test etmek için tasarlanmıştır.

Frekans Tepki Analizörü

Frekans Tepki Analizörü, Bu cihaz trafoların frekans yanıt ölçümlerini gerçekleştirmek için kullanılır. frekans cevap analizörü" veya "frekans yanıt analizörü" olarakta bilinir. Yüksek düzeyde hassas ölçüm ve ayrıca ultra düşük frekans ölçümü gerçekleştirir.

İzolasyon Test Cihazı

İzolasyon test cihazı, 2500V’a kadar gerilim, 100 GΩ’a kadar izolasyon direnci ve 3mA’e kadar kısa devre akımı ile yalıtım direnci testlerini yapmak için tasarlanmıştır. Ayrıca Dielektrik Polarizasyon İndeksini (PI) ve Dielektrik Soğurum Oranını (DAR) otomatik olarak hesaplayabilmektedir.

İzolasyon Test Cihazı | 10 KV

İzolasyon Test Cihazı | 10 KV, düşük gerilimden başlayarak 250V, 500V, 1000V, 2.5kV, 5kV ve 10KV kademelerine sahip geniş ölçüm yelpazesinde çalışan profesyonel bir yalıtım direnci ölçüm cihazıdır. Trafo merkezinin yalıtımının yanı sıra üretim bandlarında rutin testleri, elektrik motoru, kablo, aydınlatma armatürleri vb. testlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir.Ayni zamanda AC voltaj ve DC voltajın emme oranını ve polarizasyon indeksini de ölçme fonksiyonuna sahiptir.

İzolasyon Test Cihazı | 5 kV

İzolasyon Test Cihazı (5 kV), düşük gerilimden başlayarak 250V, 500V, 1000V, 2.5kV, 5 kV kademelerine sahip geniş ölçüm yelpazesinde çalışan profesyonel bir yalıtım direnci ölçüm cihazıdır. Trafo merkezinin yalıtımının yanı sıra üretim bandlarında rutin testleri, elektrik motoru, kablo, aydınlatma armatürleri vb. testlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir.

İzolasyon Test Cihazı | MTS-10-10K

MTS-10-10K İzolasyon Test Cihazı 10 kV düşük gerilimden başlayarak 250V, 500V, 1000V, 2.5kV, 5kV ve 10kV olmak üzere geniş ölçüm yelpazesinde çalışan profesyonel bir yalıtım direnci ölçüm cihazıdır. Trafo merkezinin yalıtımının yanı sıra üretim bandlarında rutin testleri, elektrik motoru, kablo, aydınlatma armatürleri vb. testleri kolaylıkla gerçekleştirebilir. Aynı zamanda AC voltaj ve DC voltajın emme oranını ve polarizasyon indeksini de ölçme fonksiyonuna sahiptir.

Taşınabilir Trafo Yağı Delinme Test Cihazı

Taşınabilir Trafo Yağı Delinme Test Cihazı, kolayca okside olabilen, dielektrik özelliğini nem ile kaybeden ve aşırı sıcaklıkların etkisiyle yalıtım özelliği kaybolan trafo yağlarının dayanımının 80 veya 100 kV’a kadar gerilim uygulanarak test edilebilmesi için tasarlanmıştır.

Taşınabilir Yağ Delinme Test Cihazı 100 kV

Taşınabilir Yağ Delinme Test Cihazı 100 kV, kolayca okside olabilen, dielektrik özelliğini nem ile kaybeden ve aşırı sıcaklıkların etkisiyle yalıtım özelliği kaybolan trafo yağlarının dayanımının 100 kV’a kadar gerilim uygulanarak test edilebilmesi için tasarlanmıştır.

Trafo Çevirme Oranı | TTR Portatif | Test Cihazı

Trafo Çevirme Oranı Test Cihazı, güç ve gerilim trafoları için trafo sargı oranı veya voltaj oranını ölçmek için tasarlanmıştır. 5 inch dokunmatik ekranı sayesinde kullanımı kolaydır.

Trafo Çevirme Oranı Test Cihazı

Trafo Çevirme Oranı Test Cihazı, Tek / üç fazlı gerilim trafosunun ge5rilim çevirme oranını, grubunu ve polaritesini test etmek için tasarlanmıştır. Küçük hacimli, hafif, yüksek hassasiyetli ve iyi bir stabilitedir.

Trafo Çevirme Oranı Test Cihazı | CT PT

Trafo Çevirme Oranı Test Cihazı | CT PT, tek faz ve üç faz trafoların trafo çevirme oranını ve polarite testlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.