18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Basınç Sızdırmazlık Testi | MT-BS12

Basınç Sızdırmazlık Testi | MT-BS12;  basınç sızdırmazlık testi için gereklidir.

Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı

Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı, titreşim testlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Etüv | MTN-55

MTN-55, sıcaklık ve zamanlayıcı için ayrı göstergelere sahip, kontrol panelinin kullanımı kolaydır. İç hücre paslanmaz çelikten yapılmıştır. Numuneler, metal kapının altındaki contalı cam kapı sayesinde hücre içinde sıcaklık düşüşüne neden olmadan gözlenebilir.

Fanlı Kurutma Kabini

Fanlı Kurutma Kabini, pişirme, mum giderme, sterilizasyon ve katılaştırma amacıyla sektörde ve madencilik firmalarının laboratuvarlarında, tıp ve sağlık alanında, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır

Hassas Fırın | Kurutma Kabini

Hassas Fırın | Kurutma Kabini, genellikle uçucu olmayan maddelerin sterilizasyonu, pişirilmesi ve kurutulması amacıyla, madencilik firmaları ve okullarda, tıbbi ve bilimsel araştırmacılara yönelik ısıl işlemler için tasarlanmıştır.

Hızlı Sıcaklık Degişim Kabini

Hızlı Sıcaklık Degişim Kabini, Hızlı sıcaklık değişimi şartlarını oluşturarak çalışma testlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Kuru Hava Sterilizasyonu (Etüv) | MTE-Serisi

MTE Serisi kuru hava sterilizatörler, araştırma ve sanayi laboratuvarlarında, sterilizasyon, kurutma, ısıtma, ısıl işlem ve uzun süreli kararlılık testi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Homojen ısı dağılımı ve kararlı sıcaklıklar için çok iyi sıcaklık kontrolü sağlarlar. Güvenilir ve hassas PID mikroişlemcili kontrol sistemi ile kontrol edilen fanlı sirkülasyon sistemi sayesinde, hassas ve sabit sıcaklıklar elde edilmektedir. Kullanımı kolay dijital kontrol paneline sahiptir.

Kuru Hava Sterilizasyonu (Etüv) | MTED-Serisi

MTED Serisi kuru hava sterilizatörler, araştırma ve sanayi laboratuvarlarında, sterilizasyon, kurutma, ısıtma, ısıl işlem ve uzun süreli kararlılık testi uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Homojen ısı dağılımı ve kararlı sıcaklıklar için çok iyi sıcaklık kontrolü sağlarlar. Güvenilir ve hassas PID mikroişlemcili kontrol sistemi ile kontrol edilen fanlı sirkülasyon sistemi sayesinde, hassas ve sabit sıcaklıklar elde edilmektedir. Kullanımı kolay LCD ekran kontrol paneline sahiptir.

Ozon Yaşlandırma Test Cihazı | MT-OZ150

Ozon Yaşlandırma Test Cihazı, otomobillerde ve elektronik malzemelerde kullanılan organik malzemeler (kauçuk gibi) için hızlandırılmış ozon bozunma testi gerçekleştirir.

Programlanabilir Sıcaklık ve Nem Kabini

Programlanabilir Sıcaklık ve Nem Kabini, TS EN 60068-2-78’e uygun olarak istenilen sıcaklık ve nem şartlarını oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Sıcaklık Nem ve Titreşim Kabini

Sıcaklık Nem ve Titreşim Kabini, sıcaklık, nem ve titreşim test gerekliliklerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Sıcaklık ve Basınç Değişim Kabini

Sıcaklık ve Basınç Değişim Kabini, numunenin düşük, yüksek sıcaklık, düşük ve yüksek basınç gibi tek faktör veya aynı anda birden çok faktör altında test işlemlerinin gerçekleştirilmesi için tasarlanmıştır.