Gösterilen sonuç sayısı: 11

Çok Kanallı Sıcaklık Ölçer | MT-8U

Çok Kanallı Sıcaklık Ölçer, ısıl çiftler vasıtasıyla aynı anda birden çok sıcaklık ölçümü yapabilmek ve ölçüm sonuçlarını kaydedebilmek amacıyla tasarlanmıştır.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU
PROGRAM KULLANIMI

DC Elektronik Yük

DC Elektronik Yük,  gerilim ölçümü veya gerilim kısa devre testleri için gerekli DC yükün oluşturulması için tasarlanmıştır.

LCR Metre

LCR Metre; Endüktans (L), Kapasitans (C) ve Direnç (R) ölçümlerini hassas bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Mikroohmmetre

Mikroohmmetre, 10A’e kadar test akımı ile rölelerin, kabloların, kesicilerin, kablo eklerinin, trafo sargılarının, busbarların, motor sargılarının, elektrik ve elektronik bileşenlerin düşük direnç ölçümleri için tasarlanmıştır.

Mikroohmmetre | Miliohmmetre

Mikroohmmetre | Miliohmmetre, kontak direnci gibi küçük dirençlerin ölçümü için tasarlanmıştır. Empedans ölçmek için bir miliohmmetre veya mikroohmmetre bulabilirsiniz.

Mikroohmmetre | MTR-2512N

TS EN 60245-1 standardına uygun olarak kabloların veya diğer iletkenlerin dirençlerinin, DC akım uygulayarak, yüksek hassasiyette ölçülmesi için tasarlanmıştır

Mikroohmmetre| MTR-2511N

Hassas Kablo Direnç Ölçer, TS EN 60245-1 standardına uygun olarak kabloların veya diğer iletkenlerin dirençlerinin, DC akım uygulayarak, yüksek hassasiyette ölçülmesi için tasarlanmıştır.

Network Analizörü

Network Analizörü, filtre, yükseltici, anten, kablo ve kablolu televizyon alt konektörleri gibi RF bileşenlerinin yanısıra radyo iletişim, kablolu TV, otomotiv elektroniği vb. cihazlarının sinyal ölçümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Sinyal Jeneratörü

Sinyal Jeneratörü çok işlevli, yüksek doğruluk ve yüksek kararlılık özellikleriyle geliştirilmiş olup çift DDS fonksiyonlu dalga üretmek için tasarlanmıştır.

Yüksek Gerilim Test Cihazı Kalibratörü | 10 kV

Yüksek Gerilim Test Cihazı Kalibratörü, AC\DC yüksek gerilim test cihazlarını % 3 - % 5 hassasiyet seviyesinde kalibre etmek için tasarlanmıştır.

Yüksek Gerilim Test Cihazı Kalibratörü 30 kV

Yüksek Gerilim Test Cihazı Kalibratörü 30 kV, 30 kV’a kadar AC | DC yüksek gerilim ölçümlerinde ve AC | DC yüksek gerilim test cihazlarının kalibrasyonlarını yapabilmek için tasarlanmıştır.