46 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AC / DC Dijital Mikroampermetre | MT-HVLA1000

Yüksek gerilim tarafındaki kaçak akımın ölçümü için kullanılır, yüksek gerilim jeneratörünün kaçak akımını ve kurşun kaçak akımının neden olduğu test sonucu üzerindeki etkiyi etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Enstrüman dijital bir ekrana, yüksek hassasiyete, mükemmel parazit önleme özelliğine, darbe direncine vb. sahiptir.

AC Hipot Test Sistemi | MTXY-AB

AC Hipot Test Sistemi MTXY-AB, elektrikli ekipman, aparat veya makineler için yalıtım gücünü test etmenin etkili ve doğrudan yoludur. Elektrikli ekipmanın sürekli çalışmasını sağlayan tehlikeli kusurları kontrol eder.
Trafo Tipi Pano Tipi Kontrol Ünitesi Taşınabilir Kutu Tipi Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDP-10010 MTDB-10010
Yağlı Tip MTOP-10010 MTOB-10010
Sf6 (Gazlı) Tip MTSP-10010 MTSB-10010
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Yüksek Gerilim Test Cihazı

Ainuo AN9605D(F)/AN9605B(F)/AN9605X(F)/AN9602X(F) serisi gerilim dayanım test cihazı, çeşitli elektrik için güvenlik testi gereksinimlerini karşılayan AC dayanma gerilimi, DC dayanma gerilimi, 20mA çıkış, 100mA çıkış ve diğer özelliklere sahiptir.

Çok Kanallı Hipot Test Cihazı (Yalıtım Test) | MTJ-7122S

Test etkinliğini artırmak için elektronik bileşenlerin, ev aletlerinin, transformatörlerin, aydınlatma cihazlarının, elektrikli el aletlerinin ve ısıtma cihazlarının dayanım gerilimi yalıtım performansını hızlı ve doğru bir şekilde ölçebilen, birden fazla kanal için zaman paylaşımlı tarama testi ve birden fazla kanal için eşzamanlı test sağlar.

Motor Sargı Test Cihazı | MTJ-9815

Motor Sargı Test Cihazı, trafo, küçük endüktanslı bobinler, röle ve diğer telli bobinlerin deneyleri için uygundur.

Program Kontrollü Yüksek Gerilim Test Cihazı | MT5020

MT5020 serisi program kontrollü dayanım gerilimi test cihazı, elektronik ürünlerin güvenlik parametrelerini test etmek için bir test cihazıdır. Ev aletleri, elektronik aletler, elektronik cihazlar, elektronik bileşenler, teller ve kablolar gibi elektrikli ürünlerin dayanım gerilimi testi için kullanılabilir.

Tepe Gerilimi Voltmetresi | MT-PVE1000

Gerilimin tepe değeri, birçok test durumunda ölçülmesi gereken parametrelerden biridir. Genel bir voltmetre yalnızca voltajın etkin değerini (kök ortalama kare değeri) ölçebilir ve özellikle voltaj dalga biçimi türbülanslı olduğunda voltaj tepe değerini doğru bir şekilde ölçmek zordur, tepe voltaj değeri kullanılmalıdır.

Tepe Gerilimi Voltmetresi | MT-PVE1141

  Tepe Gerilimi Voltmetresi | MT-PVE1141; Gerilimin tepe değeri, birçok test durumunda ölçülmesi gereken parametrelerden biridir. Genel bir voltmetre yalnızca voltajın etkin değerini (kök ortalama kare değeri) ölçebilir ve özellikle voltaj dalga biçimi türbülanslı olduğunda voltaj tepe değerini doğru bir şekilde ölçmek zordur, tepe voltaj değeri kullanılmalıdır.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU
CİHAZ KISA VİDEO

Toprak Direnci Test Cihazı | MT5028

MT5028 serisi program kontrollü topraklama test cihazı, elektronik ürünlerin güvenlik parametrelerini test etmek için bir test cihazıdır. Ev aletleri, elektronik aletler, elektronik cihazlar, elektronik bileşenler, teller ve kablolar gibi elektrikli ürünlerin topraklama tespiti için kullanılabilir.

Yüksek Gerilim Test Cihazı | MT72CR

Yüksek gerilim test cihazı, yüksek gerilim dayanımı için tasarlanmıştır. Ürün esas olarak yalıtım kaçağı güvenlik testi için kullanılır. Ölçülen her türlü nesnenin sezgisel, doğru olduğu kaçak akımın elektriksel güvenlik performans endeksini test edebilir. Hızlıdır, bileşenleri ve genel performansı yüksek gerilim kaynağı olarak test etmek için kullanılabilir.

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV, temel olarak yüksek gerilim kontrol kumandası ve yüksek gerilim trafosundan oluşmuş olup 50 kV’a kadar AC/DC yüksek gerilim testlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. (Stok Kodundaki rakamlar kV ve kVA' yı göstermektedir. Örneğin; MTDB-505 ; 50kV 5kVA)
Test Sistemi SKU Rehberi Taşınabilir Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDB-505
Yağlı Tip MTOB-505
Sf6 (Gazlı) Tip MTSB-505

Yüksek Gerilim Trafosu | MTZQ

Yüksek Gerilim Trafosu | MTZQ, test transformatörü ve gerilim kontrol ünitesinden meydana gelmektedir. Test cihazı, güç frekansında izolasyon malzemeleri ve güç ekipmanlarındaki izolasyon testleri için kullanılır.