27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV, temel olarak yüksek gerilim kontrol kumandası ve yüksek gerilim trafosundan oluşmuş olup 50 kV’a kadar AC/DC yüksek gerilim testlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

AC DC Hipot Test Sistemi

AC DC Hipot Test Sistemi, bu teste aynı zamanda trafo güçlendirici denir, bu güç istasyonu, güç kaynağı sistemi ve bilimsel araştırma birimleri için temel ekipmantır. Çeşitli elektrikli cihazların, elektrik ekipmanlarının, yalıtım malzemelerinin belirtilen voltajda, test ürünlerinin yalıtım seviyesinde dielektrik dayanım testi için kullanıldığında, yalıtım ölçüsünün numune gerilimini gerilim ölçüsünden ayırabileceği bulunmuştur.

Ac Hipot Test Cihazı Mt Serisi

Ac Hipot Test Cihazı Mt Serisi, test transformatörü ve gerilim kontrol ünitesinden meydana gelmektedir. Test cihazı, güç frekansında izolasyon malzemeleri ve güç ekipmanlarındaki izolasyon testleri için kullanılır.

Çizme Ve Eldivenler Hipot Test Cihazı

Çizme Ve Eldivenler Hipot Test Cihazı, yalıtımlı çizme ve eldivenlerin yüksek gerilime dayanımını test etmek için tasarlanmıştır.

DC Yüksek Gerilim Test Sistemi 400 kV

ZGF DC Hipot Test Cihazları 60kV’dan 400kV’a kadar DC yüksek gerilim güç kaynağı ekipmanıdır., Aşırı gerilim ve aşırı akım korumasına sahiptir. Yüksek stabilite ve güvenilirlik sunarlar. ZGF serisi, kullanımı kolay, küçük boyutlu ve hafiftir.

Frekans Tepki Analizörü

Frekans Tepki Analizörü, Bu cihaz trafoların frekans yanıt ölçümlerini gerçekleştirmek için kullanılır. frekans cevap analizörü" veya "frekans yanıt analizörü" olarakta bilinir. Yüksek düzeyde hassas ölçüm ve ayrıca ultra düşük frekans ölçümü gerçekleştirir.

HVAC Frekans Serisi Rezonans Test Cihazı

Değişken Frekanslı HV Rezonans Test Cihazı, esas olarak, 10kV ve 35kV kablo ve elektrik üreteci ile 220 kV’luk ana trafo ve alt birimleri gibi ana elektrik teçhizatının AC gerilim dayanım testi için tasarlanmış ve üretilmiştir.

Kesici Analizörü

Kesici Analizörü, TS EN 62271 standardına uygun olarak devre kesicilerin açma kapama süreleri, kontak açma kapama hızları vs. gibi değerleri ölçmek için tasarlanmıştır.

Kısmi Deşarj PD Tespit Cihazı

Kısmi Deşarj PD Tespit Cihazı, kısmi boşalma meydana geldiğinde oluşan küresel ses dalgalarının yerini ultrasonik sensörler kullanarak ölçmek amacıyla tasarlanmıştır.

Kontrol Panosu

Kontrol Panosu, uygun kullanım ve bakım, üstün performans, güvenli ve güvenilir kullanım ve güzel görünüm, güçlü ve dayanıklı, taşınması kolay ve benzeri avantajlara sahiptir. Güç bakım departmanı için işletmeler, büyük fabrikalar, metalurji, enerji santralleri, demiryolları ve diğer gerekli ekipman için bir güç kaynağıdır.

Megaohmmetre 10kV

Megaohmmetre 10kV,  Yüksek Gerilimli Dijital Megohmmetre, 5 aralıklı: 500 V, 1000 V, 2500 V, 5000 V, 10000 V, 10 T test kadar test edin.

Otomatik Yüksek Gerilim Test Sitemi 100 kV

Otomatik Yüksek Gerilim Test Sitemi 100 kV, temel olarak yüksek gerilim kontrol kumandası ve yüksek gerilim trafosundan oluşmuş olup 100 kV’a kadar AC/DC yüksek gerilim testlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.