38 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AC Hipot Test Sistemi | MTXY-AB

AC Hipot Test Sistemi MTXY-AB, elektrikli ekipman, aparat veya makineler için yalıtım gücünü test etmenin etkili ve doğrudan yoludur. Elektrikli ekipmanın sürekli çalışmasını sağlayan tehlikeli kusurları kontrol eder.
Test Sistemi SKU Rehberi Pano Kontrol Ünitesi Taşınabilir Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDP-10010 MTDB-10010
Yağlı Tip MTOP-10010 MTOB-10010
Sf6 (Gazlı) Tip MTSP-10010 MTSB-10010

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV, temel olarak yüksek gerilim kontrol kumandası ve yüksek gerilim trafosundan oluşmuş olup 50 kV’a kadar AC/DC yüksek gerilim testlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. (Stok Kodundaki rakamlar kV ve kVA' yı göstermektedir. Örneğin; MTDB-505 ; 50kV 5kVA)
Test Sistemi SKU Rehberi Taşınabilir Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDB-505
Yağlı Tip MTOB-505
Sf6 (Gazlı) Tip MTSB-505

Yüksek Gerilim Trafosu | MTZQ

Yüksek Gerilim Trafosu | MTZQ, test transformatörü ve gerilim kontrol ünitesinden meydana gelmektedir. Test cihazı, güç frekansında izolasyon malzemeleri ve güç ekipmanlarındaki izolasyon testleri için kullanılır.

AC Kısmi Boşaltma Test Sistemi | MTYD-10/100

Elektriksel Kısmi Deşarj; iki iletken elektrot arasındaki yalıtkan malzemenin yapısındaki boşluklar ya da devamlılığındaki problemler sebebiyle, tam bir köprü oluşturamamasından dolayı oluşan elektriksel boşalma ya da kıvılcımlardır. TS 2051 EN 60270 standardına göre 400 Hz'e kadar alternatif gerilim veya doğru gerilimle deneye tabi tutulduğunda elektriksel donanımlarda, bileşenlerde veya sistemlerde meydana gelen kısmi boşalmaların ölçülmesini kapsar. MTYD-10/100 AC Kısmi Deşarj Test Sistemi; esas olarak çeşitli yalıtım malzemelerinin, yalıtım yapısının ve elektrikli ürünlerin frekans voltaj yalıtım düzeyini test etmek için ve ayrıca transformatör, karşılıklı indüktör ve paratoner gibi test nesneleri için kısmi deşarj frekansı test güç kaynağı olarak kullanılır. Elektrik üretimi, güç operasyon departmanları, araştırma enstitüleri ve üniversitelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

AC Rezonans Test Sistemi| MTS-180

Orta ve yüksek gerilim kabloları, yüksek gerilim kapasitörleri, jeneratörleri ve motorlarının fabrika testlerinde kullanılmaktadır.

AC Yüksek Gerilim Test Sistemi (Yağlı) | MT-1010D

MT-1010D; Otomatik veya manüel mod seçilebilir, basit ve kolay kullanım. YG gerilim/akım, DG gerilim/akım, zamanlama ve sonuçlar doğrudan ekrana getirilir. Aşırı gerilim, aşırı akım koruması. Çıkış gerilimi, YG akım üst limit, DG akım üst limit ve zamanlama ayarlanabilir. Otomatik testlerde gerilim artışı veya düşüşü istenilen zamanda durdurulabilir; test numunesi daha ayrıntılı şekilde incelenebilir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Yüksek Gerilim Test Sistemi | MT-505D

MT-505D, her türlü elektrikli ürünün, elektrikli ekipmanın ve yalıtımlı malzemelerin yalıtımlı voltaj testinde, ürünlerin yalıtım seviyesinin test edilmesinde, testin yalıtımlı itirazının araştırılmasında, kapasitans yüklü voltajın ölçeklendirilmesinde kullanılır.

AC/DC Tepe Gerilimi Test Cihazı | MT-PV1000

Tepe gerilimi önemli ölçülen parametrelerden biridir ve genel bir voltmetre ile gerilimin tepe değerini doğru bir şekilde ölçmek zordur, özellikle gerilim dalga şekli değiştiğinde tepe değer voltmetresi kullanılmalıdır. Akıllı AC/DC dijital voltmetre, DC yüksek voltaj testini ve güç frekansı yüksek voltaj testini ölçmek için tasarlanmıştır.

Araç Şarj Kablosu Yüksek Gerilim Test Cihazı | MVCCT-1

Araç Şarj Kablosu Yüksek Gerilim Test Cihazı, kablo yollarının birbirine karşı yüksek gerilim izolasyonunun yeterliliğini test eder. Bilgisayar bağlantısı ile uzaktan test başlatılıp durdurulabilir. Test sonuçları bilgisayara aktarılabilir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Çizme Ve Eldivenler Hipot Test Cihazı

Çizme Ve Eldivenler Hipot Test Cihazı, yalıtımlı çizme ve eldivenlerin yüksek gerilime dayanımını test etmek için tasarlanmıştır.

DC Yüksek Gerilim Test Sistemi 400 kV

ZGF DC Hipot Test Cihazları 60kV’dan 400kV’a kadar DC yüksek gerilim güç kaynağı ekipmanıdır., Aşırı gerilim ve aşırı akım korumasına sahiptir. Yüksek stabilite ve güvenilirlik sunarlar. ZGF serisi, kullanımı kolay, küçük boyutlu ve hafiftir.

Frekans Tepki Analizörü

Frekans Tepki Analizörü, Bu cihaz trafoların frekans yanıt ölçümlerini gerçekleştirmek için kullanılır. frekans cevap analizörü" veya "frekans yanıt analizörü" olarakta bilinir. Yüksek düzeyde hassas ölçüm ve ayrıca ultra düşük frekans ölçümü gerçekleştirir.