Gösterilen sonuç sayısı: 10

Çift Sütunlu İtme Çekme Kuvveti Test Cihazı

Çift Sütunlu İtme Çekme Kuvveti Test Cihazı, dikey doğrultuda ve iki sütun halinde, itme-çekme testleri için özel olarak tasarlanmıştır. Dijital veya analog itme-çekme kuvveti ölçerlerle birleştirilmiştir. MT-AEV, iyi bir dengeye, geniş uygulama aralığına, rahat kullanım avantajları ve çift sütunlu bir yapıya sahiptir. Ayrıca kademesiz hız ayarı, manuel ve otomatik kontrol anahtarlama işlevine sahiptir.MT-AEV, Kauçuk ve plastikler, hafif sanayi tekstilleri, bina kapı ve pencereleri, kompozit malzemeler, tel ve kablo, otomobil parçaları, ve bilimsel araştırmaların test ihtiyaçlarını karşılayabilir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Dijital Tork Tornavidası

Dijital Tork Tornavidası imalat sektöründe, bağlantı elemanı montajında tork tespiti için tasarlanmıştır. Tork göstergesi, sesli ve görsel alarm fonksiyonu, serbestçe değiştirilebilen üç çalışma modu (izleme, tepe, ön ayar) vardır. Tepe çalışma modunda, 500 grup tork tepesini otomatik ve manuel olarak saklama fonksiyonuna sahiptir. Tork pikini otomatik olarak saklama süresi, kullanıcının ihtiyacına göre (0.5 ~ 4) saniye arasında seçilebilir. Doğrudan bilgisayara USB kablosuyla bağlanabilir. Bu ürün yaygın olarak ev aletlerinde, elektromekanik ekipmanlarda, otomobillerde kullanılır. Küçük tork ve küçük cıvata ve somun torkunun sıkıca tutturulmasını sağlamak için çok önemli bir araçtır.

Elektrikli Yatay Test Tezgahı

Elektrikli Yatay Test Tezgahı, itme-çekme, takma-çıkarma ve kırılma testleri için özel olarak tasarlanmıştır. Elektrikli ev aletleri, elektrik kabloları, makina, kimya, bina kapı ve pencereleri, yapıştırıcı, plastik dokuma, yaylı rulo imalatı, tıbbi malzeme, yangın ekipmanları, baskı ve paketleme, fermuar düğmeleri, tekstil ve giyim eşyası, kömür, mobilya, asansör, çakmak ve ateşleme cihazları, kilit, kalem sanayi, elektrik endüstrisi ve bilimsel araştırma sektörlerindeki test ihtiyaçlarını karşılayabilir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

HF Serisi Dijial Kuvvet Ölçer | MTHF-X

HF Serisi Dijial Kuvvet Ölçer, nesnelere itme veya çekme kuvveti uygulamak için tasarlanmıştır.Digital Kuvvet Ölçer tasarımı şık ve kullanması oldukça kolaydır.Yanında yazılım CD si de mevcuttur.

İbreli Tork Tornavidası

İbreli Tork Tornavidası otomotiv, motosiklet, makine imalatı ve elektrik-elektronik sektörlerinde, vidaların tork deneylerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Klemensler İçin Çekme Gücü Test Cihazı | MT-ADL

Klemensler İçin Çekme Gücü Test Cihazı, klemenslere (terminal) monte edilen kablolara çekme kuvveti uygulamak ve kablonun klemensten çıkması için gerekli kuvveti belirlemek için tasarlanmıştır. Tüm üretim sektörlerindeki elektriksel bağlantılar için gerekli bir cihazdır.
CİHAZ KISA VİDEOSU
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Önceden Ayarlamalı Tork Tornavidası

Önceden Ayarlamalı Tork Tornavidası, vidaların tork deneylerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

SF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer | MTSF-X

SF Serisi Dijital Kuvvet Ölçer, nesnelere itme veya çekme kuvveti uygulamak için tasarlanmıştır. Taşıması kolay itme ve çekme testlerinde kulllanımı kolay kuvvet ölçerdir.

Tek Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı

Tek Sütunlu | İtme | Çekme Kuvveti Test Cihazı, dikey doğrultuda ve tek sütun halinde, itme-çekme testleri için tasarlanmıştır.Dijital veya analog itme-çekme kuvveti ölçerlerle birleştirilmiştir.

Yatay Çekme Test Cihazı | MT-Q50, MT-Q100

Yatay çekme test cihazı MT-Q50 , dokunmatik LCD ekranı, test sonuçlarını kaydedebilmesi ve diğer birçok özelliği ile işlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Standartlara uygun  olarak tasarlanmış olan yatay çekme test cihazı MT-Q50 yatay çekme kuvveti testini istediğiniz ayarlarda sunar. Yatay doğrultuda çekme testleri için özel olarak tasarlanmıştır.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU