335 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

30kVA Trifaze Regülatör | MTR-30kVA

Sanayi uygulamaları için geliştirilen Trifaze Giriş Trifaze çıkışlı  voltaj regülatörleri , makine, tekstil, sağlık, askeri ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Üstün özelliklere sahip MTR-30kVA voltaj regülatörlerinde  kullanılan varyaklar H sınıfı yüksek iletim özellikli bakır tellerden üretilmiştir.

AC / DC Dijital Mikroampermetre | MT-HVLA1000

Yüksek gerilim tarafındaki kaçak akımın ölçümü için kullanılır, yüksek gerilim jeneratörünün kaçak akımını ve kurşun kaçak akımının neden olduğu test sonucu üzerindeki etkiyi etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Enstrüman dijital bir ekrana, yüksek hassasiyete, mükemmel parazit önleme özelliğine, darbe direncine vb. sahiptir.

AC Güç Kaynağı ANFS Serisi

ANFS(F) serisi AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrol, anlık dalga formu kontrolü ve yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyonu (SPWM) teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Hipot Test Sistemi | MT-HPTAC

  AC Hipot Test Sistemi | MT-HPTAC; elektrikli ekipman, aparat veya makineler için yalıtım gücünü test etmenin etkili ve doğrudan yoludur. Elektrikli ekipmanın sürekli çalışmasını sağlayan tehlikeli kusurları kontrol eder.

AC Hipot Test Sistemi | MTXY-AB

AC Hipot Test Sistemi MTXY-AB, elektrikli ekipman, aparat veya makineler için yalıtım gücünü test etmenin etkili ve doğrudan yoludur. Elektrikli ekipmanın sürekli çalışmasını sağlayan tehlikeli kusurları kontrol eder.
Trafo Tipi Pano Tipi Kontrol Ünitesi Taşınabilir Kutu Tipi Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDP-10010 MTDB-10010
Yağlı Tip MTOP-10010 MTOB-10010
Sf6 (Gazlı) Tip MTSP-10010 MTSB-10010
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Yüksek Gerilim Test Cihazı

Ainuo AN9605D(F)/AN9605B(F)/AN9605X(F)/AN9602X(F) serisi gerilim dayanım test cihazı, çeşitli elektrik için güvenlik testi gereksinimlerini karşılayan AC dayanma gerilimi, DC dayanma gerilimi, 20mA çıkış, 100mA çıkış ve diğer özelliklere sahiptir.

Ayarlanabilir AC Akım Kaynağı | MT-ACS23-50

Ayarlanabilir AC Akım Kaynağı | MT-ACS23-50; 5V/ 0-100A ayarlanabilir akım kaynağı.

Basınç Sızdırmazlık Testi | MT-BS12

Basınç Sızdırmazlık Testi | MT-BS12;  basınç sızdırmazlık testi için gereklidir.

Batarya Direnç Test Cihazı | MTJ-2520B MTJ-2520C

  MTJ-2520B, MTJ-2520C  yüksek doğruluk ve yüksek stabiliteye sahiptir. Temas direnci, pil voltajı ve pil iç direnç testlerinde yaygın olarak kullanılan yüksek performanslı ve akıllı bir araçtır. Yeni geliştirilmiş örnekleme devresi her türlü pili ölçebilir.

Batarya Direnç Test Cihazı | MTJ-2520N

  MTJ-2520B, MTJ-2520C  yüksek doğruluk ve yüksek stabiliteye sahiptir. Temas direnci, pil voltajı ve pil iç direnç testlerinde yaygın olarak kullanılan yüksek performanslı ve akıllı bir araçtır. Yeni geliştirilmiş örnekleme devresi her türlü pili ölçebilir.

Çok Kanallı DC Direnç Test Cihazı | MTJ-2516S

  MTJ-2516S; Dört terminalli test yöntemi sayesinde, çeşitli yüksek, orta ve düşük değerli dirençlerin yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli ölçümü; çeşitli anahtar kontak direnci; röle kablosu paketi ve kontak direnci; transformatör, indüktör, motor, saptırma bobini sargı direnci; Bobin direnci, şönt direnci, seri film direnci, tel direnci; arabaların, gemilerin, uçakların metal perçinleme direnci; Sigortaların, dirençlerin, iletken kauçukların, baskılı pano hatlarının ve delik direncinin DC direnci, araştırma ve geliştirme, üretim hatları ve gelen denetim gibi çoğu yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çok Kanallı Dijital Güç Ölçer | MTJ-9306

  MTJ-9306  parazit önleme özelliği, 4,3 inç yüksek çözünürlüklü TFT renk ekran görüntüleme parametreleri kapsamlı ve basittir. Ürünler, ev aletleri enerji tüketim testi, aydınlatma cihazları / LED lambalar güç tüketimi testi, motor ve motor testi, şarj cihazı ve anahtarlama güç kaynağı testi gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.