286 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AC Hipot Test Sistemi | MTXY-AB

AC Hipot Test Sistemi MTXY-AB, elektrikli ekipman, aparat veya makineler için yalıtım gücünü test etmenin etkili ve doğrudan yoludur. Elektrikli ekipmanın sürekli çalışmasını sağlayan tehlikeli kusurları kontrol eder.
Test Sistemi SKU Rehberi Pano Kontrol Ünitesi Taşınabilir Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDP-10010 MTDB-10010
Yağlı Tip MTOP-10010 MTOB-10010
Sf6 (Gazlı) Tip MTSP-10010 MTSB-10010

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV, temel olarak yüksek gerilim kontrol kumandası ve yüksek gerilim trafosundan oluşmuş olup 50 kV’a kadar AC/DC yüksek gerilim testlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. (Stok Kodundaki rakamlar kV ve kVA' yı göstermektedir. Örneğin; MTDB-505 ; 50kV 5kVA)
Test Sistemi SKU Rehberi Taşınabilir Kontrol Ünitesi
Kuru Tip MTDB-505
Yağlı Tip MTOB-505
Sf6 (Gazlı) Tip MTSB-505

Yüksek Gerilim Trafosu | MTZQ

Yüksek Gerilim Trafosu | MTZQ, test transformatörü ve gerilim kontrol ünitesinden meydana gelmektedir. Test cihazı, güç frekansında izolasyon malzemeleri ve güç ekipmanlarındaki izolasyon testleri için kullanılır.

AC Kısmi Boşaltma Test Sistemi | MTYD-10/100

Elektriksel Kısmi Deşarj; iki iletken elektrot arasındaki yalıtkan malzemenin yapısındaki boşluklar ya da devamlılığındaki problemler sebebiyle, tam bir köprü oluşturamamasından dolayı oluşan elektriksel boşalma ya da kıvılcımlardır. TS 2051 EN 60270 standardına göre 400 Hz'e kadar alternatif gerilim veya doğru gerilimle deneye tabi tutulduğunda elektriksel donanımlarda, bileşenlerde veya sistemlerde meydana gelen kısmi boşalmaların ölçülmesini kapsar. MTYD-10/100 AC Kısmi Deşarj Test Sistemi; esas olarak çeşitli yalıtım malzemelerinin, yalıtım yapısının ve elektrikli ürünlerin frekans voltaj yalıtım düzeyini test etmek için ve ayrıca transformatör, karşılıklı indüktör ve paratoner gibi test nesneleri için kısmi deşarj frekansı test güç kaynağı olarak kullanılır. Elektrik üretimi, güç operasyon departmanları, araştırma enstitüleri ve üniversitelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

AC Rezonans Test Sistemi| MTS-180

Orta ve yüksek gerilim kabloları, yüksek gerilim kapasitörleri, jeneratörleri ve motorlarının fabrika testlerinde kullanılmaktadır.

AC Yüksek Gerilim Test Sistemi (Yağlı) | MT-1010D

MT-1010D; Otomatik veya manüel mod seçilebilir, basit ve kolay kullanım. YG gerilim/akım, DG gerilim/akım, zamanlama ve sonuçlar doğrudan ekrana getirilir. Aşırı gerilim, aşırı akım koruması. Çıkış gerilimi, YG akım üst limit, DG akım üst limit ve zamanlama ayarlanabilir. Otomatik testlerde gerilim artışı veya düşüşü istenilen zamanda durdurulabilir; test numunesi daha ayrıntılı şekilde incelenebilir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Yüksek Gerilim Test Sistemi | MT-505D

MT-505D, her türlü elektrikli ürünün, elektrikli ekipmanın ve yalıtımlı malzemelerin yalıtımlı voltaj testinde, ürünlerin yalıtım seviyesinin test edilmesinde, testin yalıtımlı itirazının araştırılmasında, kapasitans yüklü voltajın ölçeklendirilmesinde kullanılır.

AC/DC Tepe Gerilimi Test Cihazı | MT-PV1000

Tepe gerilimi önemli ölçülen parametrelerden biridir ve genel bir voltmetre ile gerilimin tepe değerini doğru bir şekilde ölçmek zordur, özellikle gerilim dalga şekli değiştiğinde tepe değer voltmetresi kullanılmalıdır. Akıllı AC/DC dijital voltmetre, DC yüksek voltaj testini ve güç frekansı yüksek voltaj testini ölçmek için tasarlanmıştır.

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü, bir DC köprüsünün fonksiyonlarını, yükseltici bir galvanometreyi, sabit akım kaynağını ve standart dirençleri ve diğer aksesuarları içeren kapsamlı bir test sistemi olan geleneksel akıllı iletken direnç test makinesinin geliştirilmiş bir sürümüdür. Bu cihazın teknik performansı Uluslararası Elektroteknik Komisyonu IEC 60468 ve Çin standardı GB / T3048.4-2007 iletken DC direnç test standartlarını karşılamaktadır.

Akıllı Güç Analizörü | MT9940N

MT9940N serisi akıllı güç analizörü (dijital güç ölçer), gerilim, akım, güç, güç faktörü, frekans, elektrik enerjisi ve diğer parametreleri ölçebilen, içeriği zengin, geniş bir ölçüm aralığına sahip, önceden ayarlanmış alarm, mandallar ve haberleşme işlevine sahiptir. RK9940N, tüm ölçüm ve görüntüleme işlevine sahiptir, veri koruma işlevini ve bu iki parametrenin frekans ve gücün (enerji) görüntüleme işlevini artırır.

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını; Teller, deriler, plastikler, kauçuklar, tekstiller, ısıtılmadan önce ve sonra özelliklerin değişimi olan malzemeler için geçerlidir.Yaşlandırma fırını, birçok üretim alanında üretilen ürünlerin sertleştirilmesinde kullanılan oldukça önemli bir test cihazıdır.

Ampul Düşürme Test Cihazı

Ampul Düşürme Test Cihazı, TS EN standartlarına uygun olarak E27, E22 ile E17 başlıklı ampullerin düşmeye karşı dayanımını test etmek amacıyla tasarlanmıştır.