252 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV

AC DC Hipot Test Cihazı 50 kV, temel olarak yüksek gerilim kontrol kumandası ve yüksek gerilim trafosundan oluşmuş olup 50 kV’a kadar AC/DC yüksek gerilim testlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

AC DC Hipot Test Sistemi

AC DC Hipot Test Sistemi, bu teste aynı zamanda trafo güçlendirici denir, bu güç istasyonu, güç kaynağı sistemi ve bilimsel araştırma birimleri için temel ekipmantır. Çeşitli elektrikli cihazların, elektrik ekipmanlarının, yalıtım malzemelerinin belirtilen voltajda, test ürünlerinin yalıtım seviyesinde dielektrik dayanım testi için kullanıldığında, yalıtım ölçüsünün numune gerilimini gerilim ölçüsünden ayırabileceği bulunmuştur.

Ac Hipot Test Cihazı Mt Serisi

Ac Hipot Test Cihazı Mt Serisi, test transformatörü ve gerilim kontrol ünitesinden meydana gelmektedir. Test cihazı, güç frekansında izolasyon malzemeleri ve güç ekipmanlarındaki izolasyon testleri için kullanılır.

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü, bir DC köprüsünün fonksiyonlarını, yükseltici bir galvanometreyi, sabit akım kaynağını ve standart dirençleri ve diğer aksesuarları içeren kapsamlı bir test sistemi olan geleneksel akıllı iletken direnç test makinesinin geliştirilmiş bir sürümüdür. Bu cihazın teknik performansı Uluslararası Elektroteknik Komisyonu IEC 60468 ve Çin standardı GB / T3048.4-2007 iletken DC direnç test standartlarını karşılamaktadır.

Akıllı Güç Analizörü (MT9800N)

MT9800N serisi akıllı güç analizörü (dijital güç ölçer), gerilim, akım, güç, güç faktörü, frekans, elektrik enerjisi ve diğer parametreleri ölçebilen, içeriği zengin, geniş bir ölçüm aralığına sahip, önceden ayarlanmış alarm, mandallar ve haberleşme işlevine sahiptir.MT9800N, tüm ölçüm ve görüntüleme işlevine sahiptir, veri koruma işlevini ve bu iki parametrenin frekans ve gücün (enerji) görüntüleme işlevini artırır.  

Akıllı Güç Analizörü (MT9940N)

MT9940N serisi akıllı güç analizörü (dijital güç ölçer), gerilim, akım, güç, güç faktörü, frekans, elektrik enerjisi ve diğer parametreleri ölçebilen, içeriği zengin, geniş bir ölçüm aralığına sahip, önceden ayarlanmış alarm, mandallar ve haberleşme işlevine sahiptir. RK9940N, tüm ölçüm ve görüntüleme işlevine sahiptir, veri koruma işlevini ve bu iki parametrenin frekans ve gücün (enerji) görüntüleme işlevini artırır.

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını; Teller, deriler, plastikler, kauçuklar, tekstiller, ısıtılmadan önce ve sonra özelliklerin değişimi olan malzemeler için geçerlidir.Yaşlandırma fırını, birçok üretim alanında üretilen ürünlerin sertleştirilmesinde kullanılan oldukça önemli bir test cihazıdır.

Ampul Düşürme Test Cihazı

Ampul Düşürme Test Cihazı, TS EN standartlarına uygun olarak E27, E22 ile E17 başlıklı ampullerin düşmeye karşı dayanımını test etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Asansör Kablosu Esneklik Test Cihazı

Asansör Kablosu Esneklik Test Cihazı, TS IEC 60227-6, Madde 4.4.1.1’de belirtilen(Şekil 3) Asansör Kabloları İçin Bükülgenlik Deneyini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.

Askılı Armatürler İçin Tork Test Cihazı

Askılı Armatürler İçin Tork Test Cihazı, TS EN 60598-1 madde 4. 14. 1’e uygun şekilde tasarlanıp imal edilmiştir. Asma lambaların sertlik süspansiyonunun yeterli güvenlik faktörüne sahip olup olmadığını kontrol etmede kullanılır.

Ayarlanabilir Akım Kaynağı

Ayarlanabilir Akım Kaynağı, TS IEC 60884-1 Madde 19 sıcaklık artışı testlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ayarlanabilir, geri beslemeli (opsiyon) akım kaynağıdır.

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı, akım trafoları ve devre kesici testlerinde kullanılmak üzere, yüksek akım sağlamak için tasarlanmıştır.