33 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

AC Güç Kaynağı ANFC 3 Faz Serisi

ANFC(F) serisi AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrol, anlık dalga formu kontrolü ve yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyonu (SPWM) teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.

AC Güç Kaynağı ANFP(F) Serisi

ANFP(F) serisi programlanabilir AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrolü, anlık dalga biçimi kontrolü ve SPWM teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.

AC Güç Kaynağı ANFS Serisi

ANFS(F) serisi AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrol, anlık dalga formu kontrolü ve yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyonu (SPWM) teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Sabit Akım Güç Kaynağı AN77(F) Serisi

AN77(F) serisi akıllı değişken frekanslı güç kaynağı, dijital teknolojiyi ve IGBT akıllı çıkışı, saf çıkış dalgasını benimser. Güç kaynağı, kısa devre için kullanılabilen sabit akım AC dalgası verebilir.

AC Yüksek Gerilim Test Cihazı

Ainuo AN9605D(F)/AN9605B(F)/AN9605X(F)/AN9602X(F) serisi gerilim dayanım test cihazı, çeşitli elektrik için güvenlik testi gereksinimlerini karşılayan AC dayanma gerilimi, DC dayanma gerilimi, 20mA çıkış, 100mA çıkış ve diğer özelliklere sahiptir.

Çok Kanallı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı | AN9638HC(F)

  Çok Kanallı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı | AN9638HC(F); AC Dayanım Gerilimi, DC Dayanım Gerilimi Yalıtım Direnci, AC Topraklama Testi ve Ark Algılama gibi işlevlerle yüksek hız, yüksek hassasiyet ve çok kanallı özelliklere sahiptir. Açık ve kısa devre tespiti, çok kanallı anahtarlama ve diğer fonksiyon kombinasyonları vardır.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

DC Güç Kaynağı AN50503T(F) | AN50 (F) Serisi

AN50 serisi DC Güç Kaynağı, yüksek frekanslı PWM kontrolü ve faz kaydırmalı tam köprü dönüşümü, güçlü aşırı akım kapasitesi, düşük çıkış dalgalanması, kompakt, hafif, sessiz, yüksek verimlilik, basit kullanım ve uygun maliyetli özellikleri benimser.

Programlanabilir AC Güç Kaynağı AN61(F) Serisi

AN61(F) serisi AC Güç Kaynağı, SPWM, DSP ve yüksek güçlü anahtarlamalı güç kaynağı teknolojilerini benimser, AC, DC, AC+DC güç çıkışı verebilir ve hassas güç girişi ile AC yükü, DC yükü ve düzeltme yükü sağlayabilir.AN61(F) serisi AC Güç Kaynağı, gelişmiş SPWM teknolojisini, DSP dijital işleme teknolojisini ve yüksek güçlü anahtarlamalı güç kaynağı teknolojisini benimser, AC, DC, AC+DC güç çıkışı verebilir ve AC yükü, DC yükü ve hassas güçle düzeltme yükü sağlayabilir giriş. 6 kat tepe akımı sunma kabiliyetine sahiptir ve aşırı gerilim akımını ölçmek için en uygun test cihazıdır ve aşırı akım ve çıkış tutma süresini test etmek için dalga biçimi anahtarının açısını ayarlamak için kullanılabilir. Test edilecek güç girişi aralığını taramak için voltaj ve frekansın dalgalanma oranını ayarlamak için de kullanılabilir.

115V | 400HZ Güç Kaynağı

Bu 400HZ serisi havacılık yer güç ünitesi harici 400Hz güç tedarik, üretim, denetim, onarım ve sivil ve askeri uçakların bakımını sağlamak için açık tip güç ünitesinin yeni nesildir. Bu ürün çekirdek tasarım, saf dijital olarak yüksek performanslı FPGA rektifiye on iki sinyal benimseyen ölçüm ve kontrol teknolojisi, LCD ekran, alışılmamış görünüm, makul yapı tasarımı, yüksek güvenilirlik, düşük distorsiyon sinüs dalga çıkışı, yüksek stabilite, hızlı mükemmel EMC vb, güvenli, güvenilir, verimli, temiz, yüksek düzey havacılık yer gücü, uygun havaalanı ve uçak imalat, test, bakım ve diğer uygulamalar için uygundur.

270V DC Güç Kaynağı

270V DC Güç Kaynağı, Orta frekans güç kaynaklarının paralel bağlantısı ile büyük güç kapasiteli merkezi güç kaynağı sistemi uygulanır. Dağıtım kabini üzerinden, her bir park yerinde güç kaynağının kontrol edilmesi, her bir bölme için voltaj düşümü dengeleyici aracılığıyla voltaj kompanzasyonu yapılması mümkündür, böylece her bir park yerinde güç kaynağı kalitesi, uçaklar için güç taleplerini karşılayabilir.

28V DC Güç Kaynağı

28V DC Güç Kaynağı, AN528XX serisi 28V DC Havacılık Toprak Güç Kaynağı, temel olarak sivil uçakların, genel havacılık uçaklarının, askeri uçakların, zırhlı araçların ve diğerlerinin yer desteği, bakımı ve başlatılması için kullanılır.

3 Faz Güç Analizörü

3 Faz Güç Analizörü, Üç Fazlı Elektriksel Parametre Kapsamlı Ölçer, AN7931X(F) serisi.