Gösterilen sonuç sayısı: 12

Ampul Düşürme Test Cihazı

Ampul Düşürme Test Cihazı, TS EN standartlarına uygun olarak E27, E22 ile E17 başlıklı ampullerin düşmeye karşı dayanımını test etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Askılı Armatürler İçin Tork Test Cihazı

Askılı Armatürler İçin Tork Test Cihazı, TS EN 60598-1 madde 4. 14. 1’e uygun şekilde tasarlanıp imal edilmiştir. Asma lambaların sertlik süspansiyonunun yeterli güvenlik faktörüne sahip olup olmadığını kontrol etmede kullanılır.

Aydınlatma Test Zinciri

Aydınlatma Test Zinciri, TS EN 60598-1 madde 4. 26’ya göre zıt polariteli, yalıtılmamış erişilebilir SELV bölümlerde istenmeyen kısa devrelerden dolayı güvenliğin bozulmasını önlemek için uygun koruma düzenlerinin sağlanıp sağlanmadığını doğrulamak için tasarlanmıştır.

Bükülebilir Masa Lambaları Test Cihazı

Bükülebilir Masa Lambaları Test Cihazı, TS EN 60598-1, madde 4. 14. 3 şartlarına uygun olarak masa lambaları, zemin lambaları ve çizim lambaları gibi lambaların bükülme testlerinde ve lamba ayarlama cihazı bükme deneylerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

DC Elektronik Yük | LED Simulasyonu

DC Elektronik Yük (LED Simulasyonu), LED ürünleri simüle etmek için gerekli test gerilimi ve akımının normal ve istikrarlı bir şekilde elde edilmesi için geleneksel sabit direnç ile oluşturulan elektronik yükler yerine diyotlar kullanılarak LED sürücü elektronik yük şartlarının oluşturulması amacıyla tasarlanmıştır.

Gonyofotometre

Gonyofotometre, aydınlatma armatürlerini B-Beta veya C-Gama eksenleri etrafında döndürerek ışık yoğunluğu dağılımı ölçümlerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Hava Akımına Karşı Koruma Kabini

Hava Akımına Karşı Koruma Kabini, TS EN\IEC 60598-1 standardı madde 12.4 Ek D’ye uygun olarak ortam sıcaklığındaki aşırı değişiklikleri önlemek ve hava akımına karşı koruma oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Lamba Başlığı ve Duy Mastarları

Lamba Başlığı ve Duy Mastarları, aydınlatma armatürlerinde kullanılan, IEC 60061 standardında belirtilen E14, E27, E40 vb. duy ve lamba başlıklarının boyut kontrolü için tasarlanmıştır.

Lamba Başlıkları İçin Dijital Torkmetre

Lamba Başlıkları İçin Dijital Torkmetre, TS EN 60061-1, TS EN 60061-2, TS EN 60061-3 standartları kapsamındaki lamba başlıklarının tork testlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Led Aydınlatmaları için Güç Analizörü

Led Aydınlatmaları için Güç Analizörü, Şerit led, led armatür ve led aydınlatma ürünleri için güç analizörü. Gerilim, akım, güç ve güç faktörünün üst ve alt değerleri girilir.
CİHAZ TANITIM VİDEOLARI

LED Sürücü Ömür Test Cihazı

LED Sürücü Ömür Test Cihazı, TS EN 62384 (LED modülleri için elektronik kontrol düzeni - Performans özellikleri) standardına uygun olarak led sürücülerin akım, gerilim, güç, güç faktörü ve harmonik ölçümlerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

Vidalı Rakorlar | Salmastra | Test Cihazı

Vidalı Rakorlar | Salmastra | Test Cihazı, TS EN 60598-1 madde 4.12.5’e uygun olarak vidalı salmastraların tork testlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.