46 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Numune Kesici ve Kalıbı | MT-NKK

TS EN ISO 6259-1 ve TS EN ISO 6259-3 standartlarına göre çekme testleri için TİP1 ve TİP2 Kaşık Kalıbı

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü, bir DC köprüsünün fonksiyonlarını, yükseltici bir galvanometreyi, sabit akım kaynağını ve standart dirençleri ve diğer aksesuarları içeren kapsamlı bir test sistemi olan geleneksel akıllı iletken direnç test makinesinin geliştirilmiş bir sürümüdür. Bu cihazın teknik performansı Uluslararası Elektroteknik Komisyonu IEC 60468 ve Çin standardı GB / T3048.4-2007 iletken DC direnç test standartlarını karşılamaktadır.

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını; Teller, deriler, plastikler, kauçuklar, tekstiller, ısıtılmadan önce ve sonra özelliklerin değişimi olan malzemeler için geçerlidir.Yaşlandırma fırını, birçok üretim alanında üretilen ürünlerin sertleştirilmesinde kullanılan oldukça önemli bir test cihazıdır.

Asansör Kablosu Esneklik Test Cihazı

Asansör Kablosu Esneklik Test Cihazı, TS IEC 60227-6, Madde 4.4.1.1’de belirtilen(Şekil 3) Asansör Kabloları İçin Bükülgenlik Deneyini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.

Bilgisayar Kontrollü Elektronik Çekme Test Cihazı

Metal, kauçuk ve plastik, ayakkabı, deri, elbise, tekstil, yalıtım malzemeleri, teller, kablolar, terminaller, gerilim, yırtılma, soyulma, sıkışma, bükülme ve diğer malzemeleri araştırma ve geliştirme, inceleme ve test, birçok fonksiyonla ve geniş kullanım alanıyla bilgisayar kontrollü elektronik çekme test cihazı alüminyum alaşım mahfazasıyla geliştirilmiştir, hafif bir yapısı ve iyi bir görüntüsü vardır.

Çevresel Gerilme ve Çatlama Direnç Test Cihazı

Çevresel Gerilme ve Çatlama Direnç Test Cihazı, ASTM D1693 standardı ve ilgili Japon standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Etilen plastiğinin çevresel gerilme-kırılma direncinin saptanması için kullanılır.

Çift Merdaneli Öğütücü Makinesi

Çift Merdaneli Öğütücü Makinesi, PVC, plastik ve pigmentlerden oluşan ana yığını plastikleştirmek ve dağıtmak için kullanılır.

Çıplak Tel Mandrel Sarma ve Burma Test Cihazı

Çıplak Tel Mandrel Sarma ve Burma Test Cihazı bakır çubuklar, alüminyum çubuklar, çelik teller mandrel sargısı ve belirtilen burulma hızı altındaki burulma testleri için kullanılır. Ayrıca farklı metal teller için kopma dayanımı ve burulma sıklığı performansının yanı sıra, havai tel ve galvanizli çelik tel için tokluk ve yapışma performansını test edilebilir.

Dijital Ekranlı Profil Projektör | MT-3015B

Profil Projektör | Dijital Ekranlı, yüksek hassasiyetli projektör, ışık, makine ve elektriği birleştiren oldukça verimli bir ölçüm cihazıdır.

Direnç Köprüsü

Direnç Köprüsü, TS EN 60245-1 standardına göre kablo direnci ölçümleri için kablo numunesinin bağlanıp direnç ölçümünün yapılması için gereklidir.

Direnç Köprüsü | MT-DQ-1

DQ Tipi direnç köprüsü, TS EN 60245-1 standardına göre kablo direnci ölçümleri için kablo numunesinin bağlanıp direnç ölçümünün yapılması için gereklidir.

Düşük Sıcaklık Test Odası

Düşük sıcaklık test odası, elektrik teli ve elektrik aksesuarlarının düşük sıcaklık testleri için geçerli olan TS IEC 60540 standardına uygundur.