15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Devre Kesici Test Cihazı 10M

Devre Kesici Test Cihazı 10M, mobil elektrik laboratuvarının bir parçası olarak, elektrik şebekelerinin ve trafo merkezlerinin dağıtım noktalarındaki yüksek gerilim kablolarının ve dielektrik yalıtkanların test edilmesi ve sertifikalandırılması için tasarlanmıştır. Sabit elektrofizik laboratuvarlarında katı dielektrik testleri için yüksek voltaj kaynağı olarak kullanılabilir.

Devre Kesici Test Cihazı 20M

Devre Kesici Test Cihazı 20M, 20A - 20kA aralığında AC frekansı ile kesicilerin çalışabilirlik testi ve amper saniye karakteristiklerinin izlenmesi için tasarlanmıştır.  Ayrıca devre kesici üzerinden iletilen akımın zamanını ve değerlerini ölçme ve kaydetme yeteneğine sahiptir. Düşük empedanslı güç devrelerinde, 20kA'ya kadar AC kontrollü bir güç kaynağı olarak kullanılabilir. Personelin elektrik güvenliğini sağlamak için çıkış devreleri güç kaynağından galvanik olarak izole edilmiştir. DTE-20M çıkış terminalleri üzerindeki voltaj, tristör tamamen açıkken, 7V'den daha düşüktür; Bu, devre kesiciler için açma sırasında temaslar için elverişlidir ve çoklu testler sırasında yıpranmayı önemli ölçüde azaltır.

Devre Kesici Test Cihazı 3M

Devre Kesici Test Cihazı 3M, Laboratuar çalışmaları için düşük empedanslı güç devrelerinde 3kA'ya kadar düzenlenmiş bir AC güç kaynağı olarak kullanılabilir.

Dielektrik Koruyucu Ekipmanlar için Kurutma Aparatları

Kabine aparatı dielektrik eldivenlerin aynı anda kurutulması için tasarlanmıştır.

Katı Dielektrik Testi için Yüksek Gerilim Test Sistemi

Katı Dielektrik Testi için Yüksek Gerilim Test Sistemi
  1. Yüksek gerilim kablolarının ve kablo kılıflarının 6,10,15,20 kW çalışma voltajı ve XLPE ve PILC gibi her türlü izolasyonla test edilmesi.
  2. İzolatörlerin ve diğer elektrikli ekipmanların AC yüksek gerilim güç frekansı ile test edilmesi.
  3. Yüksek gerilim şalterlerinin vakum odalarının test edilmesi.
  4. Laboratuar ve araştırma işleri.

Koruma Röle Test Cihazı

Koruma Röle Test Cihazı,
  • santrallerde, trafo merkezlerinde, endüstriyel tesislerde veya laboratuarda kurulumları yerine basit röle korumasının (RPA) ayarlanması ve test edilmesi
  • elektro-otomatik elemanların (elektromanyetik röleler, kontaktörler, motor yol vericiler vb.) ayarlanması ve test edilmesi
  • devre kesicilerin ayarlanması ve test edilmesi
Cihaz, kullanım sırasında ek kolaylık sağlayan tek gövdeli bir şekilde uygulanır. Test cihazlarını bağlamak için bağlantı telleri ve kabloları içerir.

Koruma Röle Test Cihazı 450 | 2000

Koruma Röle Test Cihazı 450 | 2000 Koruma ve kontrol rölelerinin test edilmesi ve kalibrasyonu, güç sistemi olaylarının simülasyonu ve gerilim, akım, faz doğrulanması için kullanılan bir cihazdır.

Transformatör Yağı Tan Delta Ölçme Cihazı

Transformatör Yağı Tan Delta Ölçme Cihazı, transformatör yağı ve diğer bazı sıvı dielektriklerin dielektrik kaybı tanjantını (tan delta) ölçmek için tasarlanmıştır.

Üç Fazlı Ölçer

Üç Fazlı Ölçer, sayacın amacı ve kullanım alanı, tüm devrelerin ve bağlantı gruplarının transformatörlerinin elektromanyetik testlerinin yapılmasıdır.

Yalıtım Test Cihazı | DTE-6

Yalıtım Test Cihazı | DTE-6, 0-6 kV aralığında AC ve DC voltajlı elektrikli ekipmanların yalıtımını test etmek için tasarlanmıştır. Yüksek çıkış akımı nedeniyle, yalıtım test cihazı DTE-6, AC voltajlı büyük elektrikli makinelerin yalıtım örgüsünü test etmek için de kullanılabilir.

Yüksek Gerilim Dijital Diyot Cihazı DTE 70/50

Yüksek Gerilim Dijital Diyot Cihazı DTE 70/50, mobil elektrik laboratuvarının bir parçası olarak, elektrik şebekelerinin ve trafo merkezlerinin dağıtım noktalarındaki yüksek gerilim kablolarının ve dielektrik yalıtkanların test edilmesi ve sertifikalandırılması için tasarlanmıştır. Sabit elektrofizik laboratuvarlarında katı dielektrik testleri için yüksek voltaj kaynağı olarak kullanılabilir.

Yüksek Gerilim Diyot Cihazı

Yüksek Gerilim Diyot Cihazı, mobil elektrik laboratuvarının bir parçası olarak, elektrik şebekelerinin ve trafo merkezlerinin dağıtım noktalarındaki yüksek gerilim kablolarının ve dielektrik yalıtkanların test edilmesi ve sertifikalandırılması için tasarlanmıştır. Sabit elektrofizik laboratuvarlarında katı dielektrik testleri için yüksek voltaj kaynağı olarak kullanılabilir.