Gösterilen sonuç sayısı: 9

AC Güç Kaynağı ANFC 3 Faz Serisi

ANFC(F) serisi AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrol, anlık dalga formu kontrolü ve yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyonu (SPWM) teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.

AC Güç Kaynağı ANFP(F) Serisi

ANFP(F) serisi programlanabilir AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrolü, anlık dalga biçimi kontrolü ve SPWM teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.

AC Güç Kaynağı ANFS Serisi

ANFS(F) serisi AC güç kaynağı, FPGA dijital kontrol, anlık dalga formu kontrolü ve yüksek frekanslı darbe genişlik modülasyonu (SPWM) teknolojilerini benimser. Hızlı tepki hızı, yüksek çıkış doğruluğu ve üstün dalga biçimi kalitesi avantajlarına sahiptir.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

AC Sabit Akım Güç Kaynağı AN77(F) Serisi

AN77(F) serisi akıllı değişken frekanslı güç kaynağı, dijital teknolojiyi ve IGBT akıllı çıkışı, saf çıkış dalgasını benimser. Güç kaynağı, kısa devre için kullanılabilen sabit akım AC dalgası verebilir.

Programlanabilir AC Güç Kaynağı AN61(F) Serisi

AN61(F) serisi AC Güç Kaynağı, SPWM, DSP ve yüksek güçlü anahtarlamalı güç kaynağı teknolojilerini benimser, AC, DC, AC+DC güç çıkışı verebilir ve hassas güç girişi ile AC yükü, DC yükü ve düzeltme yükü sağlayabilir. AN61(F) serisi AC Güç Kaynağı, gelişmiş SPWM teknolojisini, DSP dijital işleme teknolojisini ve yüksek güçlü anahtarlamalı güç kaynağı teknolojisini benimser, AC, DC, AC+DC güç çıkışı verebilir ve AC yükü, DC yükü ve hassas güçle düzeltme yükü sağlayabilir giriş. 6 kat tepe akımı sunma kabiliyetine sahiptir ve aşırı gerilim akımını ölçmek için en uygun test cihazıdır ve aşırı akım ve çıkış tutma süresini test etmek için dalga biçimi anahtarının açısını ayarlamak için kullanılabilir. Test edilecek güç girişi aralığını taramak için voltaj ve frekansın dalgalanma oranını ayarlamak için de kullanılabilir.

AC Güç Kaynağı ANFC Tek fazlı Seri

AC Güç Kaynağı ANFC Tek fazlı Seri güvenilir bir güç hattı ortamı sağlar ve bu sayede gerilim dalgalanma faktörlerinden bağımsız olarak üretim ve ölçüm işlemlerine olanak tanır ve test verilerinin tekrarlanabilirliğini artırır.

AC Sabit Akım Güç Kaynağı

AC Sabit Akım Güç Kaynağı, Büyük akım çıkışı; Ayarlanabilir Frekans; Giriş PFC tasarımı; RS-232 (opsiyonel RS-485) portu; DB9 uzaktan kumanda arayüzü; yüksek çözünürlüklü VFD; Uzaktan kumanda

Frekans Ayarlı Güç Kaynağı

Frekans Ayarlı Güç Kaynağı, 300 V’a kadar gerilim ve 400 Hz’ e kadar frekans ayarı ile geniş bir aralıkta çalışan frekans ayarlı gerilim kaynağı olarak tasarlanmıştır.

Trafo İndüksiyon Gerilim Analizörü

Trafo İndüksiyon Gerilim Analizörü, Trafo endüstrisi için; dikey yalıtım performansını test etmek için profesyonel ekipman; tahribatsız muayeneyi simüle etmek için hızlı tanımlamayı kullanır.