Gösterilen sonuç sayısı: 12

Kenar çubuğunu göster
titresim cihazi
Close

Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı

Elektromanyetik Titreşim Test Cihazı, titreşim testlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
kurutma kabini
Close

Fanlı Kurutma Kabini

Fanlı Kurutma Kabini, pişirme, mum giderme, sterilizasyon ve katılaştırma amacıyla sektörde ve madencilik firmalarının laboratuvarlarında, tıp ve sağlık alanında, araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır
firin kurutma kabini
Close

Hassas Fırın | Kurutma Kabini

Hassas Fırın | Kurutma Kabini, genellikle uçucu olmayan maddelerin sterilizasyonu, pişirilmesi ve kurutulması amacıyla, madencilik firmaları ve okullarda, tıbbi ve bilimsel araştırmacılara yönelik ısıl işlemler için tasarlanmıştır.
hizli sicaklik degisim kabini
Close

Hızlı Sıcaklık Degişim Kabini

Hızlı Sıcaklık Degişim Kabini, Hızlı sıcaklık değişimi şartlarını oluşturarak çalışma testlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
sicaklik ve nem kabini
Close

Programlanabilir Sıcaklık ve Nem Kabini

Programlanabilir Sıcaklık ve Nem Kabini, TS EN 60068-2-78’e uygun olarak istenilen sıcaklık ve nem şartlarını oluşturmak amacıyla tasarlanmıştır.
sicaklik nem ve titresim kabini
Close

Sıcaklık Nem ve Titreşim Kabini

Sıcaklık Nem ve Titreşim Kabini, sıcaklık, nem ve titreşim test gerekliliklerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.
sicaklik ve basinc degisimi
Close

Sıcaklık ve Basınç Degişim Kabini

Sıcaklık ve Basınç Degişim Kabini, numunenin düşük, yüksek sıcaklık, düşük ve yüksek basınç gibi tek faktör veya aynı anda birden çok faktör altında test işlemlerinin gerçekleştirilmesi için tasarlanmıştır.
nem odalari
Close

Sıcaklık ve Nem Odaları

Sıcaklık ve Nem Odaları, sıcaklık ve nem şartlarının gereksinimler doğrultusunda oluşturulmasını sağlar.
termal sok kabini
Close

Termal Şok Kabini

Termal Şok Kabini, farklı sıcaklıklara sahip birbirinden ayrı bölmeleri ile test numunesinin yüksek ve düşük sıcaklıklı bölümler arasında hızlıca yer değiştirmesi ile şoklanmasını gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.
Titreşim Test Cihazı
Close

Titreşim Test Cihazı

Titreşim Test Cihazı, elektrikli ve elektronik ürünler, mobilya, hediyelik eşya, seramik ürünleri ve ürün ambalajlarına güvenlik testleri kapsamında titreşim uygulanması amacıyla tasarlanmıştır.
tuz puskurtme kabini
Close

Tuz Püskürtme Kabini

Tuz Püskürtme Kabini ( Tuz Korozyon Kabini ), TS EN 60068-2-11 standardına uygun olarak kaplama, anodizasyon, püskürtme ve pasa karşı koruma işlemlerinden sonra ürünlere yönelik korozyon dayanımı testlerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Tuz Test Kabini ya da Tuz Test Cihazı olarak da adlandırılır.
yakma odasi
Close

Yakma Odası

Yakma Odası, yakma testlerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.