16 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36
ayarlanabilir akım kaynagi
Close

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı

Ayarlanabilir Akım Kaynağı,  akım trafoları ve devre kesici testlerinde kullanılmak üzere, yüksek akım sağlamak için tasarlanmıştır.
ayarlanabilir gu kaynaklari
Close

Ayarlanabilir Güç Kaynağı

Ayarlanabilir Güç Kaynağı, kesici ve rölelerin elektriksel testleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda genel amaçlı AC/DC ayarlanabilir geri beslemeli (opsiyonlu) güç kaynağıdır.
devre kesici analizoru
Close

Devre Kesici Analizörü

Devre Kesici Analizörü, her türlü GIS, SF6, vakum ve yağlı tip kesici kontaklarının mekanik ve elektriksel açma kapama testleri için tasarlanmıştır.
devre kesici analizoru otomatil
Close

Devre Kesici Analizörü | Dokunmatik Ekran

Devre kesici analizörü ile açma zamanı (tripping or opening time), kapama zamanı (closing time), sıçrama zamanı (bounce time), kontak mesafe ve hız (travel distance ve speed) ölçümlerini dokunmatik ekranda anında görebilir, hızlıca analiz edebilirsiniz. Test sonuçlarını isterseniz yazıcı ile alabilir isterseniz USB ile bilgisayara aktarabilirsiniz. 50 mm doğrusal ve 360 derece döner sensörü ile kontak mesafe ve hız ölçümlerini kolayca yapabilirsiniz. Aynı anda 12 kontağa kadar ölçüm yapabilirsiniz.
kesici analizoru
Close

Kesici Analizörü

MT307 Devre Kesici Analizörü, TS EN 62271 standardına uygun olarak devre kesicilerin açma kapama süreleri, kontak açma kapama hızları vs. gibi değerleri ölçmek için tasarlanmıştır.
kontak direnç ölçer
Close

Kontak Direnci Ölçme Cihazı

Kontak Direnci Ölçme Cihazı, kesici ve ayırıcı anahtarlarının kontak geçiş dirençlerini 100 ampere kadar akım uygulayarak ölçmek için tasarlanmıştır. Akım ölçme özelliği ve ekranına sahiptir.
kontak direnci ölçme test cihazı
Close

Kontak Direnci Ölçme Test Cihazı | Yazıcılı Bluetooth

Kontak Direnci Ölçme Test Cihazı | Yazıcılı Bluetooth IEC standartlarına göre özenle geliştirilmiş yüksek hassasiyetli, dijital anahtarlamalı bir cihazıdır. Cihaz, Mikroohm temas direncini tespit etmek için yüksek frekanslı, yüksek güçlü ve sabit akım anahtarlamalı güç kaynağı teknolojisini kullanır. Cihaz, anahtar çeşitlerinin ve elektrikli cihazların temas direnci ölçümlerini yapar.
mikroohmmetre
Close

Mikroohmmetre | 100 Amper

Mikroohmmetre (100 Amper), kesici ve ayırıcı anahtarlarının kontak geçiş dirençlerini 100 ampere kadar akım uygulayarak ölçmek için tasarlanmıştır.
role test cihazi-ac dc gerilim
Close

Röle Test Cihazı | AC DC Gerilim ve Akım Kaynağı

Röle Test Cihazı | AC DC Gerilim ve Akım Kaynağı, röle koruma sistemindeki röle ünitesini test etmek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda röle test cihazı tek faz, üç faz AC/DC gerilim kaynağı veya akım kaynağı olarak da kullanılabilir.
kontak gecis direnci olcer
Close

Sargı Direnci Ölçme Cihazı

Sargı Direnci Ölçme Cihazı , 600 ampere kadar akım uygulayarak röle ve kesici kontak dirençlerini yüksek doğrulukta ölçmek için tasarlanmıştır.
sf6 gaz dedektoru
Close

SF6 Gaz Detektörü

Yüksek gerilim sistemlerinde kullanılan SF6 gazının IEC 62271-203 standardı kapsamında yapılacak kaçak tespiti işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
sf6 gaz kacak dedektoru
Close

Sf6 Gaz Kaçak Dedektörü

SF6 Gaz Kaçak Dedektörü, kızılötesi detektör yalnızca yazılım tasarımı, güvenilir ve doğru bir performans sağlamak ve özellikleri korumak için değil, aynı zamanda veri depolama da sağlar. Cihaz, USB ile veri alma fonksiyonları, istikrarlı ve güvenilir çalışma ve yüksek hassasiyetli performans özelliklerine sahiptir.