17 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı, akım trafoları ve devre kesici testlerinde kullanılmak üzere, yüksek akım sağlamak için tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir Güç Kaynağı

Ayarlanabilir Güç Kaynağı, kesici ve rölelerin elektriksel testleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda genel amaçlı AC/DC ayarlanabilir geri beslemeli (opsiyonlu) güç kaynağıdır.

Devre Kesici Analizörü

Devre Kesici Analizörü, her türlü GIS, SF6, vakum ve yağlı tip kesici kontaklarının mekanik ve elektriksel açma kapama testleri için tasarlanmıştır.

Devre Kesici Analizörü | Dokunmatik Ekran

Devre kesici analizörü ile açma zamanı (tripping or opening time), kapama zamanı (closing time), sıçrama zamanı (bounce time), kontak mesafe ve hız (travel distance ve speed) ölçümlerini dokunmatik ekranda anında görebilir, hızlıca analiz edebilirsiniz. Test sonuçlarını isterseniz yazıcı ile alabilir isterseniz USB ile bilgisayara aktarabilirsiniz. 50 mm doğrusal ve 360 derece döner sensörü ile kontak mesafe ve hız ölçümlerini kolayca yapabilirsiniz. Aynı anda 12 kontağa kadar ölçüm yapabilirsiniz.

Kesici Analizörü

Kesici Analizörü, TS EN 62271 standardına uygun olarak devre kesicilerin açma kapama süreleri, kontak açma kapama hızları vs. gibi değerleri ölçmek için tasarlanmıştır.

Kontak Direnci Ölçer

Kontak Direnci Ölçer, 600 ampere kadar akım uygulayarak röle ve kesici kontak dirençlerini yüksek doğrulukta ölçmek için tasarlanmıştır.

Kontak Direnci Ölçme Cihazı

Kontak Direnci Ölçme Cihazı ( direnç ölçüm cihazı ), kesici ve ayırıcı anahtarlarının kontak geçiş dirençlerini 100 ampere kadar akım uygulayarak ölçmek için tasarlanmıştır. Akım ölçme özelliği ve ekranına sahiptir. Kontak direnç ölçüm işlemlerini yüksek doğrulukla gerçekleştirir.

Kontak Direnci Ölçme Test Cihazı | Yazıcılı Bluetooth

Kontak Direnci Ölçme Test Cihazı | Yazıcılı Bluetooth IEC standartlarına göre özenle geliştirilmiş yüksek hassasiyetli, dijital anahtarlamalı bir cihazıdır. Cihaz, Mikroohm temas direncini tespit etmek için yüksek frekanslı, yüksek güçlü ve sabit akım anahtarlamalı güç kaynağı teknolojisini kullanır. Kontak direnci test cihazı anahtar çeşitlerinin ve elektrikli cihazların temas direnci ölçümlerini yapar.

Mikroohmmetre | 0-100 Amper Ayarlı

Mikroohmmetre | 100 Amper, kesici ve ayırıcı anahtarlarının kontak geçiş dirençlerini 0-100 ampere kadar akım uygulayarak ölçmek için tasarlanmıştır.

Röle Test Cihazı | 3 Fazlı

Röle Test Cihazı | 3 Fazlı ve Akım Kaynağı, röle koruma sistemindeki röle ünitesini test etmek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda röle test cihazı tek faz, üç faz AC/DC gerilim kaynağı veya akım kaynağı olarak da kullanılabilir.

Röle Test Cihazı | 6 Fazlı

Röle Test Cihazı | 6 Fazlı ve Akım Kaynağı, röle koruma sistemindeki röle ünitesini test etmek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda röle test cihazı tek faz, 3 faz ya da 6 faz AC/DC gerilim kaynağı veya akım kaynağı olarak da kullanılabilir.

SF6 Gaz Dedektörü

SF6 Gaz Dedektörü yüksek gerilim sistemlerinde kullanılan SF6 gazının IEC 62271-203 standardı kapsamında yapılacak kaçak tespiti işlemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.