23 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı

Ayarlanabilir Akım Kaynağı Cihazı, akım trafoları ve devre kesici testlerinde kullanılmak üzere, yüksek akım sağlamak için tasarlanmıştır.

Ayarlanabilir Güç Kaynağı

Ayarlanabilir Güç Kaynağı, kesici ve rölelerin elektriksel testleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda genel amaçlı AC/DC ayarlanabilir geri beslemeli (opsiyonlu) güç kaynağıdır.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Devre Kesici Analizörü | Dokunmatik Ekran

Devre kesici analizörü ile açma zamanı (tripping or opening time), kapama zamanı (closing time), sıçrama zamanı (bounce time), kontak mesafe ve hız (travel distance ve speed) ölçümlerini dokunmatik ekranda anında görebilir, hızlıca analiz edebilirsiniz. Test sonuçlarını isterseniz yazıcı ile alabilir isterseniz USB ile bilgisayara aktarabilirsiniz. 50 mm doğrusal ve 360 derece döner sensörü ile kontak mesafe ve hız ölçümlerini kolayca yapabilirsiniz. Aynı anda 12 kontağa kadar ölçüm yapabilirsiniz.

Devre Kesici Analizörü | MTS-300B

Devre Kesici Analizörü, her türlü GIS, SF6, vakum ve yağlı tip kesici kontaklarının mekanik ve elektriksel açma kapama testleri için tasarlanmıştır.

Kaçak Akım Devre Kesici Test Cihazı | MT500-1 / MT1000-1

MT500-1 / MT1000-1; Çeşitli kaçak koruyucunun kaçak akım çalışma karakterini test etmek için uygundur.

Kesici Analizörü

Kesici Analizörü, TS EN 62271 standardına uygun olarak devre kesicilerin açma kapama süreleri, kontak açma kapama hızları vs. gibi değerleri ölçmek için tasarlanmıştır.

Kontak Direnci Ölçer

Kontak Direnci Ölçer, 600 ampere kadar akım uygulayarak röle ve kesici kontak dirençlerini yüksek doğrulukta ölçmek için tasarlanmıştır.

Kontak Direnci Ölçme Cihazı

Kontak Direnci Ölçme Cihazı ( direnç ölçüm cihazı ), kesici ve ayırıcı anahtarlarının kontak geçiş dirençlerini 100 ampere kadar akım uygulayarak ölçmek için tasarlanmıştır. Akım ölçme özelliği ve ekranına sahiptir. Kontak direnç ölçüm işlemlerini yüksek doğrulukla gerçekleştirir.

Kontak Direnci Ölçme Test Cihazı | Yazıcılı Bluetooth

Kontak Direnci Ölçme Test Cihazı | Yazıcılı Bluetooth IEC standartlarına göre özenle geliştirilmiş yüksek hassasiyetli, dijital anahtarlamalı bir cihazıdır. Cihaz, Mikroohm temas direncini tespit etmek için yüksek frekanslı, yüksek güçlü ve sabit akım anahtarlamalı güç kaynağı teknolojisini kullanır. Kontak direnci test cihazı anahtar çeşitlerinin ve elektrikli cihazların temas direnci ölçümlerini yapar.
CİHAZ TANITIM VİDEOSU

Kontak Direnci Ölçüm Cihazı | MT-9930R

MT-9930R; TS EN61010-1 ve TS EN IEC 61326-1 standartlarına göre 6A'den 100A’e kadar ayarlanabilir DC test akımı kullanarak devre kesicilerin, anahtarlama ekipmanlarının, ve herhangi bir düşük direnç ölçümü için tasarlanmış, taşınabilir bir kontak geçiş direnci ölçerdir.

Kontak Direnci Ölçüm Cihazı | MT-DCRT

MT-DCRT; TS EN61010-1 ve TS EN 61326-1 standartlarına göre 50A veya 100A DC test akımı kullanarak devre kesicilerin, anahtarlama ekipmanlarının, busbarların ve herhangi bir düşük direnç ölçümü için tasarlanmış, taşınabilir kontak geçiş direnç ölçerdir. Akım ölçme özelliği ve ekranına sahiptir. Kontak direnç ölçüm işlemlerini yüksek doğrulukla gerçekleştirir.

Kontak Direnci Ölçüm Cihazı | MT-DCRT1100

MT-DCRT1100; TS EN61010-1 ve TS EN 61326-1 standartlarına göre 1A ~ 100A arasında ayarlanabilir DC test akımı kullanarak devre kesicilerin, anahtarlama ekipmanlarının, busbarların ve herhangi bir düşük direnç ölçümü için tasarlanmış, taşınabilir kontak geçiş direnç ölçerdir. Akım ölçme özelliği ve ekranına sahiptir. Kontak direnç ölçüm işlemlerini yüksek doğrulukla gerçekleştirir.