39 sonuçtan 1-36 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36
direnc koprusu
Close

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü

Akıllı Dijital Direnç Köprüsü, bir DC köprüsünün fonksiyonlarını, yükseltici bir galvanometreyi, sabit akım kaynağını ve standart dirençleri ve diğer aksesuarları içeren kapsamlı bir test sistemi olan geleneksel akıllı iletken direnç test makinesinin geliştirilmiş bir sürümüdür. Bu cihazın teknik performansı Uluslararası Elektroteknik Komisyonu IEC 60468 ve Çin standardı GB / T3048.4-2007 iletken DC direnç test standartlarını karşılamaktadır.
akıllı yaslandirma test fırını
Close

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını

Akıllı Havalandırma Yaşlandırma Test Fırını; Teller, deriler, plastikler, kauçuklar, tekstiller, ısıtılmadan önce ve sonra özelliklerin değişimi olan malzemeler için geçerlidir.Yaşlandırma fırını, birçok üretim alanında üretilen ürünlerin sertleştirilmesinde kullanılan oldukça önemli bir test cihazıdır.
asansor kablosu testi
Close

Asansör Kablosu Esneklik Test Cihazı

Asansör Kablosu Esneklik Test Cihazı, TS IEC 60227-6, Madde 4.4.1.1’de belirtilen(Şekil 3) Asansör Kabloları İçin Bükülgenlik Deneyini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.
elektronik cekme testi
Close

Bilgisayar Kontrollü Elektronik Çekme Test Cihazı

Metal, kauçuk ve plastik, ayakkabı, deri, elbise, tekstil, yalıtım malzemeleri, teller, kablolar, terminaller, gerilim, yırtılma, soyulma, sıkışma, bükülme ve diğer malzemeleri araştırma ve geliştirme, inceleme ve test, birçok fonksiyonla ve geniş kullanım alanıyla bilgisayar kontrollü elektronik çekme test cihazı alüminyum alaşım mahfazasıyla geliştirilmiştir, hafif bir yapısı ve iyi bir görüntüsü vardır.
gerilme ve catlama direnc testi
Close

Çevresel Gerilme ve Çatlama Direnç Test Cihazı

Çevresel Gerilme ve Çatlama Direnç Test Cihazı, ASTM D1693 standardı ve ilgili Japon standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Etilen plastiğinin çevresel gerilme-kırılma direncinin saptanması için kullanılır.
ogutucu makinesi
Close

Çift Merdaneli Öğütücü Makinesi

Çift Merdaneli Öğütücü Makinesi, PVC, plastik ve pigmentlerden oluşan ana yığını plastikleştirmek ve dağıtmak için kullanılır.
ciplak tel mandrel test cihazi
Close

Çıplak Tel Mandrel Sarma ve Burma Test Cihazı

Bu cihaz bakır çubuklar, alüminyum çubuklar, çelik teller mandrel sargısı ve belirtilen burulma hızı altındaki burulma testleri için kullanılır. Ayrıca farklı metal teller için kopma dayanımı ve burulma sıklığı performansının yanı sıra, havai tel ve galvanizli çelik tel için tokluk ve yapışma performansını test edilebilir.
direnc koprusu
Close

Direnç Köprüsü

Direnç Köprüsü, TS EN 60245-1 standardına göre kablo direnci ölçümleri için kablo numunesinin bağlanıp direnç ölçümünün yapılması için gereklidir.
düşük sıcaklık test odasi
Close

Düşük Sıcaklık Test Odası

Düşük sıcaklık test odası, elektrik teli ve elektrik aksesuarlarının düşük sıcaklık testleri için geçerli olan TS IEC 60540 standardına uygundur.
kablo esnetme testi
Close

Esnek Kablo Bükme Test Cihazı

Esnek Kablo Bükme Test Cihazı, TS EN 60245-2 Madde 3.1 Şekil 1 şartlarına uygun olarak esnek kabloların mekanik dayanımlarını test etmek amacıyla tasarlanmıştır.
kablo alev yayilma testi
Close

Gruplanmış Kablo Dikey Alev Yayılma Test Cihazı

Gruplanmış Kablo Dikey Alev Yayılma Test Cihazı, kablo demetinin dikey alev yayılması testinde kullanılır.
hassas kablo ölçer
Close

Hassas Kablo Direnç Ölçer

Hassas Kablo Direnç Ölçer, TS EN 60245-1 standardına uygun olarak kabloların veya diğer iletkenlerin dirençlerinin, DC akım uygulayarak, yüksek hassasiyette ölçülmesi için tasarlanmıştır.
Close

Havalandırmalı Yaşlandırma Fırını

Havalandırmalı Yaşlandırma Fırını, JIS7212, JIS B7757'nin test gereklilikleri doğrultusunda tasarlanan elektrik telleri, deri, plastik, kauçuk, kumaş için ısıl ısı öncesi ve sonrası değişim özelliklerini test etmek için kullanılır.
kablo ariza tespiti
Close

Kablo Arıza Yeri Tespit Cihazı

165 km mesafeye kadar kablo arıza bölgesini tespit edebilmek amacıyla tasarlanmıştır.
kablo bukme cihazi
Close

Kablo Bükme Test Cihazı

Kablo bükme test cihazı, güç hatları ve DC hatlarının üretim ve kalite kontrol bölümleri için, güç kablosu, USB kablosu, kulaklık kablosu, ses kablosu, kulaklık kablosu ve benzeri kabloların bükme testleri için tasarlanmıştır.
kablo cekme cihazi
Close

Kablo Çekme Test Cihazı

Kablo Çekme Test Cihazı, TS EN 60811-1-4, TS IEC 60245 ve TS IEC 60227 gibi standartların şartlarına uygun olarak elektrik kablosu, tel, plastik, metal, kauçuk ve yapı malzemelerinin çekme mukavemeti testlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.
kablo yalitimi cihazi
Close

Kablo Yalıtım Yarma Makinesi

Kablo Yalıtım Yarma Makinesi, beyan gerilimi 35 kV ve daha düşün olan XLPE kablolarının mekanik ve fiziksel özellik testlerinde kullanılmak üzere, kablo yalıtımından istenilen boyutlarda test numunesi kesmek için tasarlanmıştır.
kaucuk ve plastik direnç testi
Close

Kablo Yarı İletken Kauçuk ve Plastik Direnç Test Cihazı

Kablo Yarı İletken Kauçuk ve Plastik Direnç Test Cihazı, yarı iletken malzemelerden yapılan kablo ve kablolar için kauçuk ve plastiklerin hacim direncini test etmek için uygulanan, mikrobilgisayar kontrollü bir cihazdır.
yaslandirma firini-kizilotesi
Close

Kızılötesi Isıtma Yaşlandırma Fırını

Kızılötesi ısıtmalı yaşlandırma fırını teller, deriler, plastikler, lastikler, tekstillerin ısıtılmadan önce ve sonra özelliklerini değiştiren malzemeler için kullanılır.
lazer cap olcer
Close

Lazer Çap Ölçer | Çift Eksende Ölçüm

Çap Ölçer, üretim hattında extrüzyon makinasından çıkan kablo, tel, hortum, boru, şerit, cam vb. şeffaf ya da şeffaf olmayan malzemelerin çap ölçüm işlemlerinin çift doğrultuda yapılması için tasarlanmıştır. Üretim hattından çıkan ürünlerin istenilen çapta olması için extrüzyon makinalarının çalışma hızını kontrol edebilir.
lazer olcer
Close

Lazer Çap Ölçer | Tek Eksende Ölçüm

Çap Ölçer, üretim hattında extrüzyon makinasından çıkan kablo, tel, hortum, boru, şerit, cam vb. şeffaf ya da şeffaf olmayan malzemelerin çap ölçüm işlemlerinin yapılması için tasarlanmıştır. Üretim hattından çıkan ürünlerin istenilen çapta olması için extrüzyon makinalarının çalışma hızını kontrol edebilir.
lcd servo tip cekme cihazi
Close

LCD Servo Tipi Üniversal Çekme Test Cihazı | Çift Sütun

LCD Servo Tipi Üniversal Çekme Test Cihazı (Çift sütun), test kablolarında gerilim kuvveti testi için, gelişmiş makine teknolojisiyle geliştirilmiş.
plaka vulkanizasyon makinesi
Close

Plaka Vulkanizasyon Makinesi

Plaka Vulkanizasyon Makinesi , fabrikalarda bileşik üretmek için temel bir araçtır.
profil projektor
Close

Profil Projektör | Dijital Ekranlı

Dijital tip yüksek hassasiyetli projektör, ışık, makine ve elektriği birleştiren oldukça verimli bir ölçüm cihazıdır.
rotorsuz reometre
Close

Rotorsuz Reometre

Rotorsuz Reometre, tekrarlanan salınım zar gövdesinde kauçuk malzemelere uygulanan torku ölçerek, iyileştirme karakteristik eğrisini ve parametrelerini elde etmeye yarayan bir araçtır.
catlama direnci olcer
Close

Sargı Çatlama Direnci Test Cihazı

Sargı Çatlama Direnci Test Cihazı, PVC tel ve kablolarındaki çatlamayı, yüksek sıcaklık altında kırılmadan önce, test etmek için uygundur. Sadece kablo ve tel kırıklarını test etmek için yardımcı bir araç değil, aynı zamanda diğer boşta olan yumuşak tel bobinler için de uygundur.
sicak set testi
Close

Sıcak Set Test Cihazı | Üçlü Grup Tipi

Sıcak set test cihazı, yüksek sıcaklıktaki fırınla birlikte kullanılır. Numuneler cihaza asılır ve bir fırına yerleştirilir, ağırlıkları numunelerin alt tutamağına asılır, 10 dakika sonra, işaretler arasındaki mesafeyi ölçülür ve uzama hesaplanır.
soğuk çekme test cihazları
Close

Soğuk Çekme Test Cihazları

Soğuk Çekme Test Cihazları, TS IEC 60540 ve TS EN 60811-1-4 standardı şartlarına uygundur. -35° ~ 0°'lik ortamdaki çekme testleri için yüksek polimer malzeme, elektrik teli, kauçuk ve plastik izolasyon kılıflarında kullanılır.
sogutma bukme cihazi
Close

Soğukta Bükme Test Cihazı

Soğukta Bükme Test Cihazı, TS EN 60540 standardına uygun olarak kabloların soğuk büküm testlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.
spark test cihazi
Close

Spark Test Cihazı

Spark Test Cihazı, TS EN 62230 standardına uygun olarak kablo izolasyonunun / yalıtımının yeterliliğini test etmek amacıyla tasarlanmıştır. Kablo üretim bandına yerleştirilerek üretim esnasında kablo yalıtımında oluşabilecek bozulmaların, deliklerin, hataların hızlı bir şekilde ve yüksek hassasiyetle tespit edilmesini sağlar.
kablo duman yogunlugu olcer
Close

Tel ve Kablo Duman Yoğunluğu Test Cihazı

3m küp duman yoğunluk test cihazı, belirli koşullar altında yanan kablolarda duman yoğunluğunun ölçümü için kullanılır.
tel ve kablo kilif cizilme cihazi
Close

Tel ve Kablo Kılıfı Çizilme Direnci Test Cihazı

Tel ve Kablo Kılıfı Çizilme Direnci Test Cihazı, tel ve kablo kılıflarının çizme deneyinde kullanılır.
temel kararlilik cihazi
Close

Termal Kararlılık Test Cihazı

Termal Kararlılık Test Cihazı, elektrik ve optik kablolarda kullanılan PVC yalıtımların ve kılıfların ısıl kararlılık testi için, IEC 60811-3-2, Madde 9.1’e uygun olarak tasarlanmıştır.
termostatik su banyosu
Close

Termostatik Su Banyosu

Termostatik Su Banyosu, kablo veya telin belirlenen sıcaklıktaki suyun içine konularak gerilim dayanımını ve izolasyon direncini test etmek için tasarlanmıştır. VDE, UL standartlarına uygun yalıtım direnci test cihazı ve yüksek gerilim test cihazıyla birlikte kullanılabilir.
dusuk sicaklikta sarma test cihazi
Close

Yol Araç Kabloları için Düşük Sıcaklıkta Sarma Test Cihazı

Yol Araç Kabloları için Düşük Sıcaklıkta Sarma Test Cihazı, yuvarlak kabloların ve yuvarlak yalıtılmış tel damarların özelliklerini düşük sıcaklık koşulları altında test etmek için kullanılır.
yol araclari icin kablo cekme cihazi
Close

Yol Araçları Kablo Çekme Aşındırma Test Cihazı

Karayolu taşıtlarında kullanılan, PVC ile yalıtılmış kabloların sürtünme ile aşınma dayanımını test emek için kullanılır. Taşıt kablosu üretimi için önemli bir test aracıdır.