Gösterilen sonuç sayısı: 10

Kenar çubuğunu göster
Görünüm 9 24 36
cok fonksiyonlu elektriksel guvenlik cihazi
Close

Çok Fonksiyonlu Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Üretim hatlarında rutin testlerden AC ve DC yüksek gerilim testi, izolasyon testi, toprak süreklilik testi, kaçak akım testi, düşük başlatma ve güç testini tek bir cihazda gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.
elektriksel guvenlik
Close

Elektriksel Güvenliğe Uygunluk Test Cihazı

AN9651XX(F) serisi cihazlarla AC Hipot, İzolasyon Direnci, Topraklama sürekliliği, Kaçak Akım, Çalışma Gücü, Düşük Gerilim Başlatma deneylerini yapmak için tasarlanmıştır.
elektriksel guvenlik test cihazi
Close

Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Elektrikli cihazların üretim bantlarında uygulanan rutin elektriksel güvenlik testlerini hızlı, kolay ve sürekli takip edilebilir bir şekilde yapmak amacıyla tasarlanmıştır.
elektriksel guvenlik analizoru
Close

Elektriksel Güvenlik Uygunluk Analizörü

Elektriksel Güvenlik Uygunluk Analizörü, Dördü bir arada işlev; Doğru; Hızlı, Bilgi desteği; Akıllı; Genişlemeye Açık.
frekans guc kaynagi
Close

Frekans Ayarlı Güç Kaynağı

300 V’a kadar gerilim ve 400 Hz’ e kadar frekans ayarı ile geniş bir aralıkta çalışan frekans ayarlı gerilim kaynağı olarak tasarlanmıştır.
kacak akim test cihazi
Close

Kaçak Akım Test Cihazı Ainuo

Kaçak Akım Test Cihazı Ainuo, en son uluslararası standart: CCC, IEC, EN, VED, BS, UL, JIS standart gereksinimlerine uygundur. * Standart bir MD kartı * Ölçüm bant genişliği DC-1MHZ * Kaçak akım üst / alt limit ayarı, akıllı yargı, ses ve ışık alarmı * VFD ekran, basit kullanım * Uzaktan, RS232 / 485 arayüzü
kapsamli elektriksel guvenlik
Close

Kapsamlı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

AN9652S (F) / AN9652F (F), AC Hipot, İzolasyon Direnci, Toprak Bağlantı Direnci, Kaçak Akım, Çalışma Gücü, Düşük Gerilimde Başlatma deneyleri için tasarlanmıştır. Bu testlerin nihai amacı, test edilen ürünün son kullanıcı için güvenli olduğunu doğrulamak ve ilgili standartlara uygun olan (IEC60335, IEC60950, IEC60601, IEC61010, IEC60598, IEC60990, IEC60204 ...), Düşük Voltaj Direktifinin (LVD) kalite gerekliliklerine uymaktır.)
elektriksel guvenlik test cihazi
Close

Masaüstü Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Masaüstü Elektriksel Güvenlik Test Cihazı, AN9640A (F) ve AN9640B (F) model cihazlar AC Hipot, İzolasyon Direnci, Topraklama Direnci, Kaçak Akım, Çalışma Gücü ve Düşük Gerilimde Başlatma deneyleri için tasarlanmıştır.
toprak direnci testi
Close

Topraklama Direnci Test Cihazı

En son uluslararası standart: CCC, IEC, EN, VDE, BS, UL, JIB standart gereksinimlerine uygundur. Sonuç farklı endüstriyel standart gereksinimlerini karşılamak için direnç veya voltaj(gerilim düşümü) olarak gösterilebilir.
topraklama direnci testi
Close

Topraklama Direnci Test Cihazı Kalibratörü

Benzersiz zamanlama testi tasarımıyla, mevcut denge stabilizasyonu ve extermal yük erişim fonksiyonları, yer bağı test cihazını kuadripol veya direnç yöntemiyle kalibre edebilir.