Gösterilen sonuç sayısı: 12

Çok Fonksiyonlu Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Çok Fonksiyonlu Elektriksel Güvenlik Test Cihazı, üretim hatlarında rutin testlerden AC ve DC yüksek gerilim testi, izolasyon testi, toprak süreklilik testi, kaçak akım testi, düşük başlatma ve güç testini tek bir cihazda gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

Elektriksel Güvenliğe Uygunluk Test Cihazı

Elektriksel Güvenliğe Uygunluk Test Cihazı, AN9651 XX(F) serisi cihazlarla AC Hipot, İzolasyon Direnci, Topraklama sürekliliği, Kaçak Akım, Çalışma Gücü, Düşük Gerilim Başlatma deneylerini yapmak için tasarlanmıştır.

Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Elektriksel Güvenlik Test Cihazı, Elektrikli cihazların üretim bantlarında uygulanan rutin elektriksel güvenlik testlerini hızlı, kolay ve sürekli takip edilebilir bir şekilde yapmak amacıyla tasarlanmıştır.

Elektriksel Güvenlik Uygunluk Analizörü

Elektriksel Güvenlik Uygunluk Analizörü, Dördü bir arada işlev; Doğru; Hızlı, Bilgi desteği; Akıllı; Genişlemeye Açık.

Frekans Ayarlı Güç Kaynağı

Frekans Ayarlı Güç Kaynağı, 300 V’a kadar gerilim ve 400 Hz’ e kadar frekans ayarı ile geniş bir aralıkta çalışan frekans ayarlı gerilim kaynağı olarak tasarlanmıştır.

Kaçak Akım Test Cihazı Ainuo

Kaçak Akım Test Cihazı Ainuo, en son uluslararası standart: CCC, IEC, EN, VED, BS, UL, JIS standart gereksinimlerine uygundur. * Standart bir MD kartı * Ölçüm bant genişliği DC-1MHZ * Kaçak akım üst / alt limit ayarı, akıllı yargı, ses ve ışık alarmı * VFD ekran, basit kullanım * Uzaktan, RS232 / 485 arayüzü

Kapsamlı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Kapsamlı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı, AN9652S (F) / AN9652F (F), AC Hipot, İzolasyon Direnci, Toprak Bağlantı Direnci, Kaçak Akım, Çalışma Gücü, Düşük Gerilimde Başlatma deneyleri için tasarlanmıştır. Bu testlerin nihai amacı, test edilen ürünün son kullanıcı için güvenli olduğunu doğrulamak ve ilgili standartlara uygun olan (IEC60335, IEC60950, IEC60601, IEC61010, IEC60598, IEC60990, IEC60204 ...), Düşük Voltaj Direktifinin (LVD) kalite gerekliliklerine uymaktır.)

Kapsamlı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı (AN9637H (F) Model)

Tıbbi cihazlardan ev aletlerine kadar, AINUO AN Serisi ürününüzün en kesin uluslararası elektriksel güvenlik testi standartlarıyla uyumlu olduğundan emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz test işlevselliğini içerir.

Kapsamlı Elektriksel Güvenlik Test Cihazı (AN9640BV3 (F) Model)

Tıbbi cihazlardan ev aletlerine kadar, AINUO AN Serisi ürününüzün en kesin uluslararası elektriksel güvenlik testi standartlarıyla uyumlu olduğundan emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz test işlevselliğini içerir.

Masaüstü Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Masaüstü Elektriksel Güvenlik Test Cihazı, AN9640A (F) ve AN9640B (F) model cihazlar AC Hipot, İzolasyon Direnci, Topraklama Direnci, Kaçak Akım, Çalışma Gücü ve Düşük Gerilimde Başlatma deneyleri için tasarlanmıştır.

Topraklama Direnci Test Cihazı

Topraklama Direnci Test Cihazı, en son uluslararası standart: CCC, IEC, EN, VDE, BS, UL, JIB standart gereksinimlerine uygundur. Sonuç farklı endüstriyel standart gereksinimlerini karşılamak için direnç veya voltaj(gerilim düşümü) olarak gösterilebilir.

Topraklama Direnci Test Cihazı Kalibratörü

Topraklama Direnci Test Cihazı Kalibratörü, Benzersiz zamanlama testi tasarımıyla, mevcut denge stabilizasyonu ve extermal yük erişim fonksiyonları, yer bağı test cihazını kuadripol veya direnç yöntemiyle kalibre edebilir.