40 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

115V | 400HZ Güç Kaynağı

Bu 400HZ serisi havacılık yer güç ünitesi harici 400Hz güç tedarik, üretim, denetim, onarım ve sivil ve askeri uçakların bakımını sağlamak için açık tip güç ünitesinin yeni nesildir. Bu ürün çekirdek tasarım, saf dijital olarak yüksek performanslı FPGA rektifiye on iki sinyal benimseyen ölçüm ve kontrol teknolojisi, LCD ekran, alışılmamış görünüm, makul yapı tasarımı, yüksek güvenilirlik, düşük distorsiyon sinüs dalga çıkışı, yüksek stabilite, hızlı mükemmel EMC vb, güvenli, güvenilir, verimli, temiz, yüksek düzey havacılık yer gücü, uygun havaalanı ve uçak imalat, test, bakım ve diğer uygulamalar için uygundur.

270V DC Güç Kaynağı

270V DC Güç Kaynağı, Orta frekans güç kaynaklarının paralel bağlantısı ile büyük güç kapasiteli merkezi güç kaynağı sistemi uygulanır. Dağıtım kabini üzerinden, her bir park yerinde güç kaynağının kontrol edilmesi, her bir bölme için voltaj düşümü dengeleyici aracılığıyla voltaj kompanzasyonu yapılması mümkündür, böylece her bir park yerinde güç kaynağı kalitesi, uçaklar için güç taleplerini karşılayabilir.

28V DC Güç Kaynağı

28V DC Güç Kaynağı, AN528XX serisi 28V DC Havacılık Toprak Güç Kaynağı, temel olarak sivil uçakların, genel havacılık uçaklarının, askeri uçakların, zırhlı araçların ve diğerlerinin yer desteği, bakımı ve başlatılması için kullanılır.

3 Faz Güç Analizörü

3 Faz Güç Analizörü, Üç Fazlı Elektriksel Parametre Kapsamlı Ölçer, AN7931X(F) serisi.

AC | DC Güç Analizörü

AC | DC Güç Analizörü, Bant genişliği: DC, 0.5 ~ 100kHz; Doğruluk:% 0.1; Voltaj: 0.15 ~ 1000V; Akım: 0.2m ~ 50A (özel aralık dahil); MODBUS, 50. harmonik, harici sensör girişi.

AC | DC Güç Kaynağı

AC | DC Güç Kaynağı, Entegre AC / DC Uçak Zemin Statik Dönüştürücü

AC Güç Kaynağı ANFC Tek fazlı Seri

AC Güç Kaynağı ANFC Tek fazlı Seri güvenilir bir güç hattı ortamı sağlar ve bu sayede gerilim dalgalanma faktörlerinden bağımsız olarak üretim ve ölçüm işlemlerine olanak tanır ve test verilerinin tekrarlanabilirliğini artırır.

AC Sabit Akım Güç Kaynağı

AC Sabit Akım Güç Kaynağı, Büyük akım çıkışı; Ayarlanabilir Frekans; Giriş PFC tasarımı; RS-232 (opsiyonel RS-485) portu; DB9 uzaktan kumanda arayüzü; yüksek çözünürlüklü VFD; Uzaktan kumanda

Çok Fonksiyonlu Elektriksel Güvenlik Test Cihazı

Çok Fonksiyonlu Elektriksel Güvenlik Test Cihazı, üretim hatlarında rutin testlerden AC ve DC yüksek gerilim testi, izolasyon testi, toprak süreklilik testi, kaçak akım testi, düşük başlatma ve güç testini tek bir cihazda gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

Çok Kanallı Güç Ölçer

Çok Kanallı Güç Ölçer, 1-6 arasında kanal girişleri sayesinde aynı anda 1-6 kanala kadar 1 faz, 3 faz 3 kablo, 3 faz 4 kablo , 4 faz konfigürasyonları ayarlanarak geniş aralıkta güç ölçümü yapabilmek için tasarlanmıştır.

Devre Kesici Test Cihazı 10M

Devre Kesici Test Cihazı 10M, mobil elektrik laboratuvarının bir parçası olarak, elektrik şebekelerinin ve trafo merkezlerinin dağıtım noktalarındaki yüksek gerilim kablolarının ve dielektrik yalıtkanların test edilmesi ve sertifikalandırılması için tasarlanmıştır. Sabit elektrofizik laboratuvarlarında katı dielektrik testleri için yüksek voltaj kaynağı olarak kullanılabilir.

Devre Kesici Test Cihazı 20M

Devre Kesici Test Cihazı 20M, 20A - 20kA aralığında AC frekansı ile kesicilerin çalışabilirlik testi ve amper saniye karakteristiklerinin izlenmesi için tasarlanmıştır.  Ayrıca devre kesici üzerinden iletilen akımın zamanını ve değerlerini ölçme ve kaydetme yeteneğine sahiptir. Düşük empedanslı güç devrelerinde, 20kA'ya kadar AC kontrollü bir güç kaynağı olarak kullanılabilir. Personelin elektrik güvenliğini sağlamak için çıkış devreleri güç kaynağından galvanik olarak izole edilmiştir. DTE-20M çıkış terminalleri üzerindeki voltaj, tristör tamamen açıkken, 7V'den daha düşüktür; Bu, devre kesiciler için açma sırasında temaslar için elverişlidir ve çoklu testler sırasında yıpranmayı önemli ölçüde azaltır.